Mobil 3 sene önce 0

1000 TL’ye Akıllı Telefon; Hiç Durmayın!

Merhaba değerli takipçilerim. Malum akıllı telefon dünyasında yer edinmek şart oldu. Masaütü veya laptop bilgisayarlar başında gerçekleştirdiğimiz işlemleri akıllı telefonlar vasıtasıyla yapıyoruz artık.Akıllı telefon önerileri konusunda internette birçok baştan savma yazı mevcut. Tüketicileri fiyat/performans oranı en yüksek telefona değil de sadece rakamsal olarak uygun telefonlara yönlendiren bu yazılara istinaden bir yazı kaleme aldık. F/P oranı en yüksek akıllı telefon önerisi için bir araştırma yaptık ve sizlere kaçırılmaması gereken bir akıllı telefon bulduk…

Gerek dünya çapında kalitesiyle ün yapmış gerekse dayanıklılıkla tasarımı bir arada buluşturmuş bir marka olan SONY’nin ürünü; SONY XPERİA Z1

 

SONY Xperia Z1 Nasıl Bir Telefondur?

Özellikle belirgin hatlara sahip telefon severler için aranılan bir dizayna sahip olan xperia Z1, su geçirgenliği konusundaki dayanıklılığı ile ön plana çıkmakta. Bunlar dışında göze batan özellikleri ise ekran genişliği ve yüksek piksel değerlerine sahip kamerası, işlemci hızı olarak sıralanabilir.

SONY Xperia Z1‘in tüm özelliklerine bir arada bakalım;

Tasarımsal açıdan

8,5 mm incelik, 170 gr ağırlık ile elimize doygunluk hissi veren bir telefon…

Ekran özellikleri bakımından

5” ekrana sahip olan SONY Xperia Z1, 20,7 mp‘lik arka kamerası ile mükemmel çekim kalitesi sunuyor. Aynı zamanda 1080*1920 çözünürlüğe sahip ekranı ile müthiş bir seyir deneyimi içeriyor.

Donanımsal açıdan

2,2 ghz işlemci hızına sahip SONY Xperia Z1 ile donmadan oyunlarınızı oynayabilirsiniz. 16 GB dahili hafızası her ne kadar az gibi görünse de ortalama kullanıcılar için hayli yeterli olacaktır.

Tüm bunları söyledikten sonra gelelim fiyatlara… Yazımızı kalem aldığımız an itibariyle güvenilir online alışveriş siteleri vasıtasıyla SONY Xperia Z1‘i sadece 999 TL‘ye temin edebilirsiniz. Tavsiyemizdir; elinizi kesinlikle çabuk tutun.

Unutmayın, teknoloji fiyatla değil performansla ölçülür. Herkese bol teknolojik geziler dileriz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir