Genel 2 sene önce 0

2016 Bahar Yaz Sezonu Gömlek Trendleri

Moda gelip geçici bir şey olsa da trendler sürer. Penye gibi kolay buruşmayan, etek, pantolon, şort gibi pek çok parçayla kullanılabilen, elit bir hava veren gömlek bayanların özellikle de çalışan grubun favorisidir. Bahar yaz 2016 bayan giyim modasında geniş yer bulan gömlek trendlerini bir hatırlayalım.

En Hit Gömlek Modelleri

  • Oxford gömlekler; Kadınlar için de iş ofis yaşamının favorisidir. Biraz maskülen olsa da ciddi ve kararlı duruşuyla iş kadınını güçlü hissettirir.
  • Nervür detaylı gömlekler; Oxford gömlek modellerinin biraz tekdüzelikten çıkmış halidir diyebiliriz. Kumaşın pili verilerek katlanmasıyla oluşturulan detaylar daha feminen görünüyor.
  • Kısa kollu keten, poplin gömlekler; Yaz için ideal kumaşlardan kısa kollular oldukça işlevseldir. Bir kolye veya fularla çok daha ekstrem durabilir.
  • Kolsuz gömlek modelleri; En sevilen türlerdendir. Hem rahat hem ciddiyet sağlayabilen Smart Casual stili için idealdir.
  • Beyaz renk gömlekler; Mutlaka her kadının dolabında bulunması gerekenler listesinde de yer alan beyaz gömlek bir klasiktir.

Yıllardır süren trenlere her yıl yeni moda akımları da eklenir. Bu sezonun bombası da kol dekolteleri olan gömlek modelleri. Desenli, düz renkli, çiçekli yeni tasarımlar ve daha fazlası için https://www.sateen.com/kadin-gomlek-modelleri sayfasına, hazır zamanınız varken bir göz atın!

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir