Mobil 2 sene önce 1

3 Dolarlık Telefona Yoğun Talep

3.6 Dolara satılan Freedom 251 isimli telefona yoğun talep var. Dünyanın en ucuz telefonu olan Freedom 251 yoğun ilgiyle takip ediliyor. Şirketin Web sitesi bile şimdiden çöktü. Ayrıntılar haberimizde.

 3-dolarlik-telefona-yogun-talep

Dün (18.02.2016) itibariyle resmi olarak tanıtılan ve satışa sunulan Freedom 251 isimli 3.6 dolara satılan telefon haberini sizinle paylaşmıştık.

Hindistan’da satışa sunulan 3.6 dolara satılan Dünyanın en ucuz telefonu Freedom 251 yoğun ilgiyle karşılaştı. Hatta şimdiden cihazın üreticisi Ringing Bells’in web sitesi yoğun talebe dayanamayarak çöktü.

Saniyede 600 Bin Tıklama Gelmiş!

Freedom 251’in dün itibari ile satışa sunulması tüm Dünyada merakla izlenen bir haber oldu. Tüm dünyanın konuştuğu 3.6 dolara telefon mu olur?! diye sorup inanmayanlar  ve hemen bende telefon siparişi vereceğim diyerek yetkili şirket Ringing Bell’sin sitesine girmek isteyen saniyede 600 bin kişi fazla tıklama gelince yetkili firmanın internet sitesi çöktü.

Sitenin çökmesiyle birlikte satışı durduran Ringing Bells 24 saat içerisinde sitenin aktif olacağını ve satışların tekrar aktif olacağını duyurdu.

Freedom 251’in Özelliklerini Bir Kez Daha Hatırlayalım

Android 5.1 Lollipop işletim sistemine sahip olan bu telefon 4 inçlik ekranında 960p çözünürlük sunuyor. 1.3 GHz dört çekirdekli işletim sisteminin yer aldığı telefonda 1 GB RAM, 8 GB dahili depolama ve 3.2 Megapiksel arka kamera özelliğine sahip. Batarya kapasitesi de 1450 mAh olan cihazda çift sim kart özelliği bulunmakta.

{yonetici}

“3 Dolarlık Telefona Yoğun Talep” üzerine 1 yorum

  1. Gökhan dedi ki:

    Allah için 3 dolarlık telefon için saniyede 600 bin tık ne demek hite bak bayağı iyimiş zaten reklam gelirlerinden kazanmışlardır parayı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir