Genel 3 sene önce 0

4 Bin TL Maaşla Çalışmak İster misiniz?

Google maps kullanıcılarının harita üzerinden 360 derece panoramik görüş ile gezmesini sağlayan “Google Stret View” ve anlık fotoğraf çekimleri için kullanılan sırt çantası “Trekker” ilk kez ülkemize giriş yaptı. 18 Kilogram ağırlığında ve farklı açılara bakabilen 15 kamera bulunan bu çanta ile ayda 4 bin lira kazanabilirsiniz.

Uzun süredir yurt dışında çalışmalarını sürdüren Google geçtiğimiz aylarda bu iş için iş ilanları açmıştı. “Google Stret View” çalışanları günde 8 saat 18 kg. ağırlığında ve 15 kamerası bulunan “Trekker” isimli çanta ile sokakları dolaşıyor. GPS özelliği ile 2.5 saniyede bir çekilen görüntüleri otomatik olarak Google Merkezine iletiyor ve fotoğraflar özel yazılımlar ile kontrol edilip insanların yüzleri buğulanıyor ve sokaklar birleştirilerek sokakların 360 derece görüntülenmesini sağlıyor.

Gezmeyi seven ve yorulmak bilmeyen kişiler için hem zevkli hemde para kazandıracak bir iş bu. Çünkü Google Stret View çalışanlarına tam 4.300 TL maaş ödenecek.  Başvuru yapmak için aşağıda vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

SIRT ÇANTASININ ÖZELLİKLERİ

1) GPS Anteni
2) 15 adet özel yapım 5.1 mm kamera lensi
3) Lenslerin buğulanmasını önleyici
4) Nemi süzen tüp
5) Veri ve güç kablosu
6) USB girişi
7) Açıp kapatma tuşu
8) Şarj girişi

İşin tam olarak nasıl yapıldığına dair bilgi almak için tıklayınız.

İş için başvuru yapmak için tıklayınız.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir