Mobil 3 sene önce 2

5000 mAh Bataryalı Telefon Satışta

Ünlü telefon üreticilerinden biri olan Gionee, 5000 mAh değerinde bataryaya sahip olan Marathon M4 modelini satışa sundu. Marathon M4 hakkında bilgi almak için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Telefonu sürekli şarj etmek sıkıldım, şarj aletimi artık yanımda taşımak istemiyor, sarj bitti bitecek korkusunu yaşamak istemiyorum diyenlerdenseniz, Türkiye’de satışa şimdilik sunulmamasına rağmen yurtdışında 5000 mAh değerinde bataryaya sahip olan telefon üretildi ve satışa sunuldu. Tam 50 saat konuşma yapabilen bu telefon hem çok fazla güç tüketmeyen hemde devasa bataryasıyla çok sağlam bir pil ömrü vaat ediyor.

1.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdek işlemci,2 GB RAM, 16 GB dahili depolama ve microSD kart desteği, 5 inç 720p çözünürlükte ekran gibi çeşitli özellikler ile satışa sunulan Marathon M4, bu özelliklerle beraber 5000 mAh batarya ile konuşma süresini 50 saat bekleme süresini ise 440 saate çıkarıyor.

500 mAh gücünde bataryaya sahip olan bu telefon, az güç tüketen ve oldukça iddialı pil süresini bizlere sunuyor.

8 Megapiksel ana, 5 Megapiksel ön kameraya sahip olan Marathon M4Hindistan‘da 243 dolarlık fiyatıyla satışa sunuldu.  Muhtemelen bu yazıyı okuduktan sonra bu telefonun Türkiye’ye gelmesini isteyeceksiniz. Umarım yetkililer sesimizi duyar ve bu telefon Türkiye’de de satışa sunulur.

{yonetici}

“5000 mAh Bataryalı Telefon Satışta” üzerine 2 yorum

  1. Hamdi dedi ki:

    Umarım en kısa zamanda ülkemizde de satışa sunulur.

    1. Alican Kösedağ dedi ki:

      Yakın zamanda satışa sunulmasını bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir