Oyun Dünyası 2 sene önce 0

Agario Çılgınlığı, gün geçmeden artarak devam ediyor!

Agar Game oyunu, web tarayıcısı ve mobil platformlar üzerinden oynanan iki boyutlu, online bir oyundur. Oyunun esas amacı, etrafta bulunan yemleri ve diğer oyuncu hücrelerini yenmektir.Agar iooyunu; Android, PC ve iOS üzerinden oynanabilir. Bu da oyunun popülerliğin artmasındaki en büyük sebeplerden biridir.
Agar io her ne kadar basit gibi görünse de, aslında oldukça zorlu bir oyundur. Online olduğu için dünyanın her yerinden farklı oyuncularla rakip olabilirsiniz. Agario’nun bir diğer özelliği level sisteminin olmamasıdır.

Bunun anlamı da, oyuna her seferinde yeniden ve sıfırdan başlamaktır.
Agar.io ‘ya başlamak için; bir hesap açabilir ve giriş yapabilirsiniz isterseniz de bir isim yazarak ‘play as Quest’ seçeneği ile kayıtsız bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz. Oyunun amacı, kendi baloncuğunuzu geliştirmek ve büyük baloncuklara yem olmadan sürekli büyümeye devam etmeye çalışmaktır. Yeterli büyüklüğü ulaştığınızda space tuşu ile bölünebilirsiniz yahut da W tuşu ile rakiplerinize parça yollayabilirsiniz.
Öncelikle nick bulunmayan baloncuklar yemek sizin için daha kolay olacaktır yeterli büyüklüğü ulaşınca kendinizden küçük baloncukları yiyebilirsiniz. Yetenek ve becerilerinize yenilerini ekleyebileceğiniz oyunda dünya sıralamasına girebilmek ve kendi belirlediğiniz bir nickname ile herkese karşı mücadele etmek isteyeceksiniz.
Haydi, siz de hemen Agar.io dünyasına adım atın ve dünya çapındaki rakiplerinizi yenerek, yenilmez olduğunu herkese ispatlayın!

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir