Teknoloji Haberleri 2 sene önce 0

Altın Avcısı Oyunu Oynadınız mı?

İnternet üzerinde çocukların erişebilmesi ve onların yaş grubuna uygun oyunların sıralanmasıyla oluşturulmış birçok internet sitesi bulunmaktadır. Bu internet siteleri, çocuklara hizmet vermek amacıyla kurgulanmış olsa da şuan her yaş grubundan insanı kendisine çekmektedir. Çünkü oyunlar herkes tarafından ihtiyaç duyulmaktadır. Zorlu çalışma ortamında sıkılan kişiler bu oyunlarda teselli bulmakta ve kısa süreliğine de olsa kendilerine bir ödül vermektedirler.

Bunun yanı sıra iki yakın arkadaş bir araya gelerek kendileri ile ilgili konularda ya da ortak konularda yola çıkarak bir oyun belirleyerek hem yarışmakta hem de birbirine vakit ayırmaktadırlar. Bu oyunlardan birisi olan ve önce çocukların hoş vakit geçirmesi için piyasaya sürülen fakat yetişkinler tarafından oldukça fazla ilgi gören altın avcısı oyunudur.

Altın avcısı oyununda sizlerin amaçlaması gereken birinci şey hızlı olmaktır. Çünkü bu oyunda süreye karşı oynuyorsunuz. Ne kadar hızlı bir şekilde madencilik görevini yerine getirir ve altın madenine erişirseniz o kadar çok puan kazanacaksınız. Ayrıca bu oyunda kendinizi görebilmeniz ve diğer oynayan kişiler arasındaki derecenizi de öğrenebilmeniz için sıralamalar düzenlenmektedir.

Bir kez kayıt olduğunuz isminizle birlikte bu sitelere giriş yapabilir ve her oynadığınız oyunun ardından sıralamada biraz daha ilerleyebilir ya da iyi oynayamadığınız bu oyunda geri sıralara gelebilirsiniz. Hem hoş vakit geçireceğiniz hem de boş vakitlerinizi biraz çocukluğunuza dönerek geçirebilecek ve yüzünüzü güldürebileceksiniz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir