Android 3 sene önce 0

Android Telefonunuzu Hızlandıracak Uygulamalar

Android telefonların en yakındığımız kısımlarından biri olan yavaşlık ve kasmaya yönelik bir çok uygulama çıktı. Hepsinin amacı Android platformunda bulunan şişmeleri, kasmaları ve yavaşlamaları engellemek. Ancak bunu çok az program başarabiliyor. Bizde başarbilen programların tanıtımını yapmak istedik. Umarım sizinde işinize yarar. Daha fazla uzatmadan telefonunuzu hızlandıracak uygulamalara bakalım.

Android Telefonunuzu Hızlandıracak Uygulamalar

Greenify

Benim beğendiğim uygulamalardan bir tanesi olan Greenify mantığı ile Task killer’a benziyor. Ancak ondan daha gelişmiş ve sorunsuz çalışan Greenify arkaplanda çalışan gereksiz uygulamaları bir daha zırt pırt ortaya çıkmasını engelleyerek kapatıyor. Eskiden Root ile kullanılabilen bu uygulama artık Rootsuz’da iş görmekte. İndirmek için tıklayınız.

Clean Master

Bilgisayar’da çok kullandığımız bir program ve ben açıkçası Clean Master’ı çok yararlı bir program olarak görüyorum. Gereksiz ön belleği boşaltıyor, RAM’ı temizliyor, eski uygulama verilerini temizliyor. %94 kişi Clean Master programını öneriyor. Bizde öneriyoruz.  İndirmek için tıklayınız.

Du Speed Booster

Telefon ve tabletinizi yapılan araştırmalarda %60 oranında hızlandırdığı söyleniyor. %90 kişi öneriyor. Daha önce kullanmadığım bir programı araştırmalarım sonucunda öğreniyorum. Yakın bir zamanda bende kurup kullanabilirim. Ancak arayüz bakımından biraz kötü olduğunu söyleyebiliriz. Bizim işimiz arayüzle değil telefonun hızıyla diyorsanız bu uygulamayı rahatlıkla indirebilir. Yükleme sayısı 100 milyon geçmiş. Bu demek oluyor ki gerçekten başarılı bir uygulama. Aldığı geri dönüşlerde gayet olumlu. Du Speed Booster programını indirmek için tıklayınız.

Evet arkadaşlar genel olarak başarılı olan ve telefonunuzun hızlanmasına bir nebze yardımcı olan uygulamaları tanıttık. Hepsini aynı anda yüklemek yerine tek tek yükleyip denemek ve ondan sonra sevdiğinizi seçmek daha mantıklı olacaktır. Telefonum hızlansın diye 5-10 uygulama yüklemek telefonu ve tableti daha fazla batırır. Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir