Mobil 3 sene önce 4

Angry Birds 2 Efsaneleşiyor

Mobil platformların sevilen oyunu Angry Birds 2, 4.gününe girerken çok büyük bir indirme sayısına ulaştı.

maxresdefault

İlk olarak 2009 senesinde kullanıcılara sunulan Angry Birds, kısa sürede tüm dünyada oynanmaya başlanmıştı ve hiç kuşku  yok ki mobil oyunlar arasında en çok oynananlar listesinin ilk 5’inde yer almaktadır.

Şehirler arası otobüslerin dokunmatik ekranlarında bile oyun olarak ilk sırada olan Angry Birds‘ün ne kadar sevildiğinin  basit bir örneği.

2009 yılında sunulan ilk oyunla başlayan, efsaneleşme yolunda ilerleyen Rovio Games, merakla beklenen Angry Birds 2 oyununu 4 gün önce kullanıcılara sundu ve kendinden söz ettirmeye başladı.

Bilindiği üzere 3 milyardan fazla indirilen Angry Birds 1 oyunu hala en çok indirilen ve oynanan oyunlar arasında bulunuyor.  Çıkarılan ikinci oyunla da en çok indirilen ve en çok oynanan liste içerisine girmeye çalışan Rovio Games için zafer çokta uzakta görünmüyor.

Henüz çok kısa bir süre içerisinde çıkmış olmasına rağmen 10 milyondan fazla indirilmeye ulaşan Angry Birds 2, efsane oyunlar arasına girecek gibi görünüyor.
Sadece Android ve İOS platformlarına sunulan Angry Birds 2 oyununu indirmek için aşağıda vereceğimiz linklere giriş yapmanız yeterli olacaktır.

İndir: Angry Birds 2 (iOS)
İndir: Angry Birds 2 (Android)

{yonetici}

“Angry Birds 2 Efsaneleşiyor” üzerine 4 yorum

 1. Tevfik Aktunç dedi ki:

  İlk çıktığında o psikopat kuşlar beni çıldırtmıştı işin açığı, bu oyunu da indiremem çünkü telefonumda yeterli hafıza yok diyor şimdi de telefon çıldırtıyor. Bu tarz oyunları keşke ülkemin insanı yapsa ama ne yapacağız. Bilgi güzel, teşekkür ediyorum.

  1. Alican Kösedağ dedi ki:

   Ülkemizde bu tür efsane oyunların yapılması için daha çok bilim, daha çok kitap okuyup gelişmemiz gerekiyor 🙂

 2. Hamdi dedi ki:

  Yaramaz kuşlar bir mario kadar efsaneleşemez.

  1. Alican Kösedağ dedi ki:

   Hiç bir oyun Süper Mario kadar olamaz 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir