Sosyal Medya 2 sene önce 5

Ankara Saldırısı İçin Facebook Kontrolü

Dün Ankara’da yaşanan terör saldırısı ile alakalı eğer bir yakınınıza ulaşamıyorsanız, Facebook’u kontrol edebilirsiniz. Facebook’un aktif ettiği güvenlik kontrolü ile yakınlarınız “Güvende” olduklarını Facebook üzerinden bildirmiş olabilirler. Detaylar haberimizde.

Dün başkentimiz Ankara’da yaşanan terör saldırısında açıklamalara göre 28 canımız hayatını kaybetti ve onlarca da yaralı var. İnsanlar Ankara’da bulunan yakınlarına ulaşmak için telefonlarına sarıldılar. Kilitlenen telefonlardan ve yoğunlaşan internet kullanımından yakınlarınıza ulaşamamış olabilirsiniz. Facebook’un Paris’te en son hayata geçirdiği “Güvende” seçeneği ile yakınlarınızın iyi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Eğer Ankara  ve civarında iseniz Facebook’un Güvenlik Durumu Kontrolü  özelliğini kullanarak yakınlarınıza iyi ve güvende olduğunuzun bilgisini verebilirsiniz.

Güvenlik Durumu Kontrolü hakkında bilgi almak tıklayın.

Bir kez daha  Teknofaresi.com ailesi olarak Ankara’da yapılan bombalı terör saldırısında hayatını kaybeden canlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar dileriz.

 

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir