Ürün İnceleme 3 sene önce 1

BlackBerry Venice Yeni Görüntüleri

BlackBerry Venice Yeni Görüntüleri

Blackberry’nin android sistemli akıllı telefon yapacağını hepimiz biliyorduk. Hatta BlackBerry Venice hakkında birçok bilgi ve olası tahminlerde sızdı. Bugün ise yeni sızmış görüntüleri inceleyeceğiz.

BlackBerry Venice Olası Tahminler

  • 3 GB RAM
  • Snapdragon 808 işlemci.
  • 2 K ekran
  • Qwerty ve dokunmatik klavye. Zaten Blackberry telefonlarda görmeye alıştığımız bir durum oldu bu.
  • Çerçevesiz ekran
  • 18 Megsapixsel arka kamera.

Telefonun özelliklerine baktığımız zaman eğer ki uygun fiyatla piyasaya giriş yaparsa bayağı satış yapack gibi görünüyor. Umarım olası tahminlerin altında çıkmaz.

BlackBerry Venice Berlin’de düzenlenecek IFA etkinliğinde bizi karşılayacak. Büyük bir ümitle bekliyoruz. Şimdide en yeni sızan görüntülerine birlikte bakalım.

image8

capture-20150901-234939

Yeni sızıntı fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi BlackBerry Venice kızaklı yapıya sahip olacak. Tasarımını gayet şık bulduğumuzu söyleyebilirim. Eğer BlackBerry malzeme kalitesini bu telefonda da konuşturursa ve uygun fiyatlı bir telefon yaparsa piyasayı zorlayacak gibi görünüyor. Umarım yakın zamanda piyasada görürüz.

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere hoşça kalın. ☺

 

 

{yonetici}

“BlackBerry Venice Yeni Görüntüleri” üzerine 1 yorum

  1. Seyit Şahin dedi ki:

    Blackberry hakkında o kadar haber çıktıki sanırım telefonun yeniden ayaklanması ya çok zor olacak ya da baya zaman alacak.Zamanında gerçekten çok iyi bir telefondu gerçi benim için hala iyi ama bir anda ne olduysa telefonun değeri düştü, şirketi bile el değiştirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir