Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

Botoks Uygulamasının Getirdiği Güzellik

Botoks uygulaması yüz bölgesinde hem alın kırışıklıkları için hem de kaş arası için odlukça sık yapılmaktadır. Kadınlar çok daha fazla talep gösteriyor gibi dursa da, aslında erkelerde artık çok fazla oranda botoks uygulaması yaptırmaya başladılar diyebiliriz.  Botoks uygulaması için önemli olan dolgunun doğru oranda yapılması ve mutlaka zarar vermeyen dolgu maddeleri ile yapılmasıdır her ne kadar artık birçok uzman bu konuda uzmanlaşmış ve başarılı sonuçlar ile sizlere hizmet veriyor olsa da, yine de doktorunuzu doğru seçmeli ve kendinizi emin ellere bırakmalısınız. Botoks uygulamasını oldukça yoğun bir şekilde yapan Doktor Mustafa Karataş ile sizlerde artık yüz hatlarınızda gençliği yakalayacak ve kırışıklıkların yok olmasını sağlamış olacaksınız. Ortalama olarak sonuçlar 6 ay boyunca devam edecektir ama bu süreç kişinin cilt yapısına göre esneklik gösterebilir.

Alın kırışıklıkları daha çok erkeklerde görünse de kadınlarda bu durumdan çok rahatsız olmaktadırlar. Sürekli endişeli ve üzgün bir hal durumu ortaya koyan bu görüntü, kişileri mutsuz olmaya itiyor. Alın kırışıklıkları için de Doktor Mustafa Karataş en başarılı sonucu sizlere vermek için doğru oranlarda uygulama yapacak ve dolayısı ile de yaklaşık 3 gün içinde sonuçlarınızı almaya başlayacak ve 6 ay kadar devam eden başarılı sonuçları görmeye devam edeceksiniz. Alın kırışıklıkları için yapılacak işlemlerde sizlere yapılması gereken sadece kırışıkları gidermek olacaktır. Aksi halde yüzünüz hareket edemeyecek konuma gelecek bir yüz tipine ulaşacak ve bu da sizi güzel yapmak yerine daha kötü bir görüntü ile karşılaşmanıza neden oluyor olacak.

Kaş arası botoks ise hiç kuşkusuz en çok yapılanlardan biridir. Özellikle 30 yaş sonrası ortaya çıkan bu durum kişiyi sinirli bir görüntüye sokuyor. Kaş arası botoks için Doktor Mustafa Karataş sizlere olması gereken ayarda uygulama yapacak ve doğal görünmesini sağlayacak. Kaş arası botoks uygulamasını sadece tek başına yaptırabilir ya da ihtiyaç duyduğunuz diğer bölgelerde de başarılı sonuçlar almak için doktorunuz ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir