Oyun Dünyası 3 sene önce 2

Brothers in Arms® 3 İncelemesi

Brothers in Arms 3 yani BİA 3 benim en sevdiğim mobil oyunlardan bir tanesidir. Özellikle mobil savaş oyunu severler için bahabiçilemez bu oyunu kesinlikle indirip oynamanızı tavsiye ediyoruz.  Şimdi BİA 3’ün incelemesine geçelim. Öncelikle söylememiz gerekiyor ki BİA 3 İkinci dünya savaşını anlatan bir mobil oyun. En güzel şekilde de anlatan oyunlardan bir tanesi sanırım. 🙂

Brothers İn Arms 3 Olumlu Özellikleri

► Brothers Arms 3 oynarken zamanın nasıl akıp geçtiğini bilmeyeceksiniz. Bu oyun her halukarda sizi başka diyarlar götürmekte ısrarlı.

► Grafikler çok fazla iyi. Zaten başlangıç olarak bu oyunu sırf grafikleri için indirdiğimi söyleyebilirim. Gameloft yapımı olan bu oyun grafik konusunda kendini aşmış. Zaten Gameloft oyunlarının grafiklerini az çok bilirsiniz.

► Oyunun hikayeci bir yapısı var. Görevler hikayeli bir biçimde ilerliyor. Başlangıçta alt yazılı konuşmalar oyunu sevmemin diğer nedenleri arasında sayabilirim.

► Oyun online oynanabiliyor. Bir ay önce gelen bu özellik sayesinde online olarak savaş yapabilirsiniz. Çok fazla kişi olduğu için fazla beklemeden eşleşiyorsunuz. İnternetiniz çok kötü değilse bağlanmada ve oynamada sıkıntı yok. Yani lag korkunuz olmasın.

► En önemli yanı ise ücretsiz olması. Böyle bir oyuna para istememesi gerçekten güzel. Hemde zırt pırt sürekli çıkan reklamlar yok. Çıkan reklamlarıda zaten kapatabiliyorsunuz. Oyunu oynarkende reklam çıkmıyor.

► Bu oyun wifi istemedende oynanabiliyor. Brother in Arms oyununu wifi kullanmadan oynayabilirsiniz. Ancak wifi kullanmadan mağazaya giremezsiniz ya da online olarak oynayamazsınız.

Brother In Arms 3 Olumsuz Özellikleri

► Aslında olumsuz olarak sayabileceğim çok az özellik var diyebilirim. Ancak ufak bir gıcığıma giden olay var. Oyun bölüm atladıkça çok fazla zorlaşıyor. Para verirseniz bölümü çok koaly bir şekilde geçebilirsiniz. Yani para vermeye muhtaç ediyormuş gibi bir durum söz konusu. Ama ben şuan 7. Harekattayım zorda olsa geçilebilecek bölümler.

Genel olarak beğendiğimi söyleyebiliriz arkadaşlar. Sizde indirmek için Buraya Tıklayın. Efektler gerçekçi olduğu için +16 yaş olduğunu söylemekte fayda var.

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere hoş çakalın. 🙂

{yonetici}

“Brothers in Arms® 3 İncelemesi” üzerine 2 yorum

  1. Seyit Şahin dedi ki:

    Oyun gerçekten muhteşem olmuş.Bu oyunun tadını almak içinde sağlam bir bilgisayara ihtiyaç var ama.Adamlar yapıyor ya helal olsun vallahi.

  2. sezai dedi ki:

    Şunu açıkça söyleyebilirim gameloft daha iyilerini yapar rakipsiz olduğu için herşeyde ucuza kaçıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir