Ürün İnceleme 3 sene önce 0

Casper VIA V9 İncelemesi

Ürünün kasasının tek parça alüminyumdan oluşması nedeni ile hiçbir çatlama ya da kırılma meydana gelmiyor. Ayrıca tek parça alüminyum olmasından dolayı batarya da çıkarılabilir durumda değildir. Cihanızın yan taraflarından sim kart ve hafıza kartı girişi yapabiliyorsunuz. Hoparlör ve mikro USB ve mikrofon girişi alt kısmındadır. Cihazın 5 inçlik bir tasarıma ve kenarlarının hafif kavisli olmasından dolayı tek elle rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Öz çekimlerinizin loş ortamlarda dahi daha güzel çıkması için ön tarafta bir flaş da bulunuyor.

Ekran kasa oranı %68.5’tir ve ekranı 6.4 milimetrelik bir inceliğe sahiptir. Amoled ekran kullanımı dolayısıyla görüntü kalitesi oldukça yüksektir. Renk seçeneği olarak turkuaz yeşili, bronz sarı ve titanyum grisi mevcuttur. 2 GB RAM ve 16 GB‘lık hafıza özelliği ile de dikkat çekmekte. Ön kamerası 5, ana kamerası 13.0 Megapixel ile sizlere fotoğraf ve video çekimlerinizde inanılmaz bir kalite sunuyor. Bünyesinde barındırdığı yeni sensör ile 80 derecelik bir geniş açıyla fotoğraf çekilebiliyor.

Hem teknik özellikleri, hem şıklığı hem de fiyatı ile ilgi çeken Casper VIA V9‘un bulunduğu kutuyu açtığımızda, ekran koruyucu jelatin, ekran temizleme bezi, kullanım kılavuzu son derece kaliteli bir kulaklık ve 2 tane ek şapka, mikro sim kullanıyor iseniz, mikro simi normal sime çeviren adaptör, telefonun arka kapağının açılmaması sebebi ile sim kart takımı işleminizin kolaylıkla gerçekleşmesi için bir adet çubuk karşımıza çıkıyor. Ara yüzü hızı ile de kendisine hayran bırakıyor. Telefonda konuştuğunuzda ses kalitesi bakımından hiçbir olumsuzluk yaşanmıyor. Cihaz ile birlikte sunulan adaptör, inanılmaz derecede hızlı şarj etme özelliği taşıyor. Fiyatı 1.200 TL civarındadır.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir