Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

Çilek Kızın Oyunları

Koşun çilek kız oyunları geldiii.. Çilek Kız olarak bilinen gerçek adı “Strawberry Shortcake” olan çilek kızın oyunları oynayabileceğiz güzel bir çilek kız oyunları sitesini sizlere tanıtacağız. çile kız oyunlarında dans ediyor, pasta yapıyor, şarkı söyleyip eğleniyor. Çilek kızın eğlenceli oyunlarıyla siz de eğlenmek, onun coşkusuna katılmak için çilek kız oyunu sitesinde girmeniz yeterli. Çilek Kız Strawberry Shortcake’nin arkadaşları “Böğürtlenli Çörek”, “Ahududu”, “Limonlu Şeker(Limon Kız)”, “Portakal Çiçeği”, “Bay Uzun Yüz”, “Çilek Kız Frambuaz”, “Çilek Kız Yaban Mersini” gibi pek çok çilek kız oyun kahramanının yer aldığı oyunlar sizi bekliyor.

Her yaşta çocukların özellikle kız çocuklarının sevgilisi haline gelen oyunlar eğlendirici yönü kadar eğitici özellikler de barındırıyor. Çilek kızın oyunlarını oynarken eğlenip, öğrenebilirsiniz. Örneğin: Çilek Kızın Çilekli Pastası Oyununda çilek kızın çilekli pasta tarifiyle pasta yapmayı öğrenebilirsiniz. Bunun gibi pek çok oyun var, çilek kızın moda showu oyununda modaya uygun kıyafetler seçerek zevkinizi, becerinizi geliştirebilirsiniz.

Çilek kız oyunları oyna, sevgili arkadaşlar çilek kız çay partisi oyununda çilek kız arkadaşlarını beş çayına davet etmiş. Çilek kızın bu partisinde ona yardım edip çay ve pasta servisi yaparak çilek kızın misafirlerini ağırlayın. Çilek kız oyunları sitesinde oyun zamanı ! çilek kızın maceralarına ortak olmaya, çilekkız ile eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısınız?Sevgili arkadaşlar macera devam ediyor! Çilek kız kurabiye oyunları oynayın!

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir