Genel 3 sene önce 0

Çin Malı Tablet Alınır mı?

Günümüzde teknoloji camiasındaki en önemli olaylardan bir tanesi de ‘‘ Çin malı tablet alınır mı?’’ Konusudur. Bu konu üzerinde çok fazla tartışma yapılmaktadır ve herkes farklı bir cevap vermektedir. Biz teknofaresi.com olarak tek bir cevap vereceğiz ve nedenlerini de söyleyeceğiz.

Çin Malı Tablet Alınır mı?

  • Alınmaz. Tablet fiyatları bu kadar düşmüşken marka tablet almak yerine merdiven altı olan çin malı tablet alınmaz. Bu hem gereksiz hemde zararlı olur. Peki zararları nedir?
  • Çin malı tablet günlük kullanımda size yetmez. Ancak 5-6 yaşındaki çocuğunuza yetebilir. Yani kendiniz de kurcalamak istiyorsanız Çin malı tablet işinizi görmeyecektir.
  • Çin malı tablet ayrıca sağlığa da zararlıdır. Sar değerleri yüksek olabilir. Ayrıca batarya patlama olasılığı yüksektir.
  • Bozulması kolaydır. Heran tablet diken üstündedir. Durduk yere bozulabilir. Garantide genellikle kullanıcı hatası diyerek size tekrardan gönderir.

Ben bunları iki adet çin malı tablet kullanmış biri olarak söylüyorum. Tamamen para tuzağı ve gereksiz. 100 TL veripte çin malı tablet almak yerine 200 TL verip marka tablet almak çok daha iyi olacaktır. Kullanış amacınıza göre tablet fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Önerim iPad ve eğer Android istiyorsanız Asus tabletten yana olacaktır. İkiside gayet kaliteli markalar. En azından hemen bozuldu derdiniz. Olmaz.

Uzun lafın kısası çin malı tablet almayın. Gidin eli yüzü düzgün bir tablet alın ki aldığınız üründen biraz haz alın. 🙂 Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir