Genel 2 sene önce 0

Erkek Pantolonlarında Keten Kumaş

Erkek kombinasyonlarının vazgeçilmez parçası pantolonlardır. Pantolonlar günümüzde birçok kumaş türünden üretiliyor. Bu türler kumaş, kot, yün, kaşe, pamuk ve keten olarak sayılabilir. Özellikle yaz aylarında ya da sıcak havaların boy göstermesi ile en çok tercih edilen ise keten pantolon olarak karşımıza çıkıyor. Birçok renk ve model seçeneği ile son derece rahat ve kullanışlı olan bu kumaş türü ile yapılmış olan pantolonlar sıcak havalarda erkeklerin gözdesidir.

Wessi Keten Pantolon Koleksiyonu

Wessi sıcak havaların boy gösterdiği zamanlarda erkeklerin sıklıkla tercih ettikleri keten pantolon modellerinde kendi kalitesi ve formu ile hazırladığı birçok modelli beğeniye sundu.

Keten pantolon koleksiyonunda renkleri ile yaz aylarının sıcak havasına uyum sağlayan skala ile hazırlanırken açık renklerin yanı sıra arzu edenler için koyu tonlara da yer verildi.

Pantolon detayları kemer, cepler ve paça modelleri olarak farklılıklar taşır. Wessi klasik giyim stilinin yanı sıra sokak giyim stiline de sahip olan baylar için koleksiyonunda yer alan parçalarda sportif çizgilere sahip olan modellere ve klasik kesim modellere yer verdi.

Keten pantolonların renkleri, modelleri ile ilgili görsel bilgilere ulaşmak ve uygu fiyat seçeneklerinden yararlanarak anında satın almak için http://www.wessi.com/erkek-pantolon-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz. Her bedene uygun ölçülerin yer aldığı koleksiyondaki parçalar kapınıza kadar teslim edilir. Siteye ücretsiz üye olarak kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir