Sosyal Medya 3 sene önce 0

Facebook’a Fotoğraf Düzenleme Özelliği Geldi!

Facebook, mobil sürümlerinde olan fotoğraf düzenleme özelliğini web sürümüne de getirdi. Artık Facebook’ta fotoğraf düzenleme yapılabilecek. Ayrıntılar haberimizin devamında.

facebook

Facebook geçtiğimiz aylarda mobil platformu kullanıcıları için fotoğraf düzenleme özelliğini aktif etmişti. Bu özellik ile birlikte fotoğraflara filtre ekleme, yapıştırma ve ekleme özelliğini getirmişti. Gayet kullanışlı olan ve kullanıcılar tarafından sevilen bu özellik Web sürümüne de geldi.

Facebook‘ta fotoğraf paylaştığınız zaman yüklemek istediğiniz fotoğraf üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken fotoğrafı Facebook‘ta yüklemek ve yükledikten sonra karşımıza çıkan “düzenle” seçeneğine tıklamak.

Düzenle” seçeneğine tıkladıktan sonra fotoğraf üzerinde filtrelemeler yapabilir, fotoğraf üzerine yazılar yazabilir, ekleme-yapıştırma özelliğini kullanabilirsiniz. Büyük beğeni toplayan bu özelliklerden sonra Facebook‘un daha ne kadar özellik ekleyebilir sorusu tüm kullanıcılarda  yer almaya başladı ve herkes bu soruyu sormaya başladı.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir