Sosyal Medya 2 sene önce 1

Facebook’ta Bunu Paylaşanlar Dikkat

Facebook’ta hızla yayılmakta olan bir gönderi hızla yayılmakta, fakat hala paylaşımını yapmadıysanız şanslısınız. Detaylar haberimizde.

Facebook‘ta hızla yayılmakta olan bir gönderi zoraki olarak paylaşılmaya neden oluyor. Bu mesajı görürseniz paylaşmayın, arkadaşlarınızı da uyarın.

“RESMILEŞTI DİKKAT!!!T.C. Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğünün 16.02.2016 tarih ve 69471265-010-06/1955 sayılı Milli Güvenliği tehdit eden örgüt ve yapılarla irtibatlı kamu çalışanları hakkındaki Genelge (2016/4) Resmi Gazetede yayınlanmıştır. Ayrıca MİT Müsteşarlığı Sosyal Ağ Bildirgesi doğrultusunda Facebook’un güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin (IP, fotoğraflarım, paylaşımlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili Türk Ceza Kanunu maddeleri gereğince Facebook sorumludur. Bu hesabımdan başka bir hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim.NOT: PAYLASMAYIN DUVARINIZA YAPISTIRIN.”

Her zaman ki gibi “yalan” paylaşımlardan biri olan bu gönderinin emniyet ile uzaktan yakından alakası yok. Bunu kesinlikle paylaşmanıza gerek yok.

{yonetici}

“Facebook’ta Bunu Paylaşanlar Dikkat” üzerine 1 yorum

  1. Ekrem dedi ki:

    Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Son zamanlarda sosyal medyada çok dikkatli olmamız gerekiyor gerçekten. İçinde bulunduğumuz süreç ortada…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir