Android 3 sene önce 1

Samsung Galaxy S6 Yeni Güncellemesi Geldi

Samsung Galaxy S6 için Android 5.1.1 güncellemesinin hatalarını ve açıklarını kapatması beklenen yeni güncelleme geldi. Detayları haberimizin devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

s6

Samsung Galaxy S6′da Android 5.1.1 güncellemesinden sonra hata ayıklayıcı ve açık kapatıcı olan yeni güncelleme dağıtılmaya başlandı. Gelen bazı bilgilere göre bu yeni güncelleme 230 MB boyutunda ve Fransa‘da indirilebilir durumda.

G920FXXU2BOG8 geliştirilme koduyla gelen bu yeni güncelleme Android 5.1.1 için gelen ilk güncelleme oldu. Söylenenlere göre Android 5.1.1 güncellemesinden sonra oluşan bazı sorunları giderecek ve perfonmans artışı sağlayacak. Bu yeni güncelleme ile batarya sorununda ortadan kalkması bekleniyor.

Güncellemenin bir kaç gün içerisinde ülkemize gelmesi bekleniyor. Eğer güncelleme için sabırsızlık yaşıyor iseniz cihazınızın “ ayarlar “bölümünde bulunan “cihaz hakkında” bölümüne girerek güncellemenin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

{yonetici}

“Samsung Galaxy S6 Yeni Güncellemesi Geldi” üzerine 1 yorum

  1. Seyit Şahin dedi ki:

    Umarım telefonda herhangi yavaşlamalar vs olmaz.Ne zaman güncellemeler gelse bir şeyler olsa bir yerden açık veriyor sonra uğraş uğraşabilirsen.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir