Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

Gazi Magosa Otelleri ile Tatilin Keyfini Çıkarın!

Magosa Otelleri, özellikle Magosa şehrinin liman kenti olmasından ötürü sıklıkla tercih edilmektedir. Genellikle ünlü ve lüks otellerinin çoğunluğunun da bu nedenle denize sıfır konumda olması da yine turistlere her yıl ev sahipliği yapan Magosa otelleri için oldukça önemli bir artı olmaktadır. Bunun dışında gezilip görülmesi gereken tarihi yapıları ile de tercih edilen Magosa, kültür turları sayesinde de yaz kış fark etmeden milyonlarca tarih severin buluştuğu bir adrestir.  Tatil dükkanı olarak bu yazımızda sizlere Magosa’nın en çok tercih edilen iki önemli tesisinden bahsedeceğiz. Bunlardan birincisi Magosa’nın göz bebeği olan Salamis Bay Conti Hotel’dir.

Salamis Bay Conti Hotel, Magosa şehir merkezine 12 kilometre mesafede konumlandırılmış bir tesis olup, ulaşım açısından da düşünecek olursak Ercan havalimanına 45 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Masmavi denizi ve altın sarsı kumsalları ile ünlü olan Kıbrıs yarımadasının gözde tesislerinden olan Salamis Bay Conti Hotel, biraz önce söz ettiğimiz gibi denize sıfır konumda yer almakta ve bu nedenle de misafirler açısından oldukça önem taşımaktadır. Şehrin liman kenti olma özelliği tesislerin bu yönde artı özelliğe sahip olmalarına neden olmaktadır. Tüm bunların dışında yine tesis, çocuklu aileleri de düşünerek özel çocuk bakıcı hizmeti, çocuk oyun parkı ve çocuk havuzu gbi olanaklara da sahiptir. Bu nedenle çocuk sahibi olan geniş ailelerin tercihi her zaman Salamis Bay Conti Hotel’dir.

Nuhun Gemisi Kıbrıs ise, yine Gazi Magosa’nın en ihtişamlı ve göz alıcı otellerinden biri olma özelliğini uzun yıllardır taşımaktadır. Her yıl hem binlerce turiste hem de birçok ünlü sanatçıya ev sahipliği yapan tesis, yaz sezonunda ya da kış aylarındaki özel organizasyonlarında mutlaka ünlü sanatçılara yer vermekte ve harika eğlencelere imza atmaktadır. Bunun dışında balayı çiftlerine özel olarak sunduğu odaları ve hizmetleri ile de sıklıkla tercih edilen Nuhun Gemisi Kıbrıs, çiftler için ilk sabah odaya kahvaltı hizmeti, masajlarda özel indirimler ve oda süslemeleri gibi son derece özel sürprizler ve olanaklar sunmaktadır.  Unutmayın tatil dükkanı ile farkı yaşarsınız.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir