Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

DİNAMİK VE GENÇ BAYLARA ÖZEL SPOR CEKETLER

   Ceket modelleri arasında yapılan tercihlere göre beyler kendilerine tamamen resmi bir imaj kazandırabilirken, spor ceket seçimleri günlük ve özel kullanımlar için uyumlu kıyafet seçimleri yapmış olabileceklerdir. Enerjik bir duruş için özel tasarımlar tercih edilmeli ve kullanacağınız alana yakışarak renk seçimleri ile çok daha güçlü bir imaj çizmiş olabilirsiniz. İki düğmeli klasik modellerin yanında dört düğmeli daha resmi modellerde de ceket kategorisi altında seçilebilecek modeller arasında yer alıyor.

Sivri yaka modellerde kravat kullanımı çok önemli olmakta ve ceket ile uyumlu renkler seçildiğinde şıklık elde edilmektedir. Ekose modellerde deri cepler ve kenar kısımlarında kullanılan deri detaylar spor bir hava verebilmektedir. Sıvama modellerinde ekose ceketler farklı bir tasarım olmakta ve cep modelli çift cep tasarımlı modeller de ofis alanlarında kullanılabilecek modeller arasında yer almaktadır. Ekose ya da çizgili tasarımlar spor ceket modelleri arasında yer almakta ve genç bir imaj sunmaktadır. Tek düğmeli farklı renklerde sunulan modeller papyon seçenekleri ile kullanılabilmektedir.

Kahve tonlarında ceket modelleri için ekose tasarımlarında kravat seçimleri de oldukça şık tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Aynı renk seçimlerinde kullanılan mendillerde küçük detaylar olsa da ceket modellerini özel günlerde kullanılabilecek seçenekler haline getirmektedir. Bu alanda http://www.wessi.com/erkek-ceket adresi içerisinde seçimler yapabilir ve istediğiniz model ceketler arasında ekonomik fiyat aralıklarından ürünler satın alabilirsiniz.

 

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir