Mobil 3 sene önce 4

Google’dan 50 Dolara Akıllı Telefon

Google’ın önceki çıkardığı 50 dolarlık akıllı telefonları gerekli ilgiyi göremeyince Google 50 dolarlık yeni bir Android One akıllı telefonu piyasaya sürme kararı aldı. Detaylar haberimizde.

Android One akıllı telefonlar ile yeterli özelliklerdeki cihazları çok uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunma stratejisiydi. Ancak Google‘ın bu stratejisi tutmamıştı ve şirket yeni hamleler yapmak zorunda kalmıştı.

Google’da planlarında bir değişikliğe giderek yine aynı şekilde yeterli özelliklerde ve 50 dolara Android One akıllı telefon çıkaracak.  Rajan Anandan’ ın yaptığı açıklamaya göre Google‘ın yeni akıllı telefonu sadece 50 dolar olacak.

Açıklamanın devamına göre Google yeni Android One akıllı cihazını önümüzdeki birkaç hafta içinde duyuracak. Ucuz fiyatının yanı sıra telefonda bulunacak özellikler internetsiz YouTube ve yeni versiyon Google Maps ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı amaçlıyor.

Google‘ın yeni 50 dolarlık Android One akıllı telefonunun Android M işletim sistemi ile geleceği tahmin ediliyor. Önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülüş tarihi ve hangi ülkelerde piyasaya sürüleceği hakkında bilgi vereceğiz. teknofaresi.comu takip etmeye devam edin 🙂

{yonetici}

“Google’dan 50 Dolara Akıllı Telefon” üzerine 4 yorum

 1. Ekrem dedi ki:

  Hocam bu çok güzel haber ya. Umarım özellikler tatmin edici düzeyde olur da birçok kişi faydalanır

  1. Alican Kösedağ dedi ki:

   Bu yurt dışı fiyatı hocam. Türkiye’de ne kadar olur bilinmez 🙂

 2. Tevfik Aktunç dedi ki:

  Türkiye’de de 500 dolar olur, koskaca Google telefon çıkartıyor diye o fiyata verirler. İnsanlarımız bir telefon alıp hemen bıkmasalar, aslında bizler çok fazla yurt dışına kazanç fırsatı vermeyiz. İphone 5s var elinde, 6 plus olacak diyor. Bu şekilde telefon bağımlılarına kızıyorum ben arkadaş!

  1. Alican Kösedağ dedi ki:

   Maalesef, 500 dolar olarak bekliyoruz 🙂 fakat hayranı çıkacaktır. Hele ki internetsiz YouTube özelliğini görmek için binlerce kişi bu telefona sahip olmak isteyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir