Oyun Dünyası 2 sene önce 0

Günümüzdeki en iyi oyun Agario! Hakkında kısa bilgiler!

Son zamanlarda adından her yerde bahsedilen bu oyunda, başarılı olmak için birkaç kritik ipucunu bilmeniz yeterlidir. Agar io ‘da başarılı için mauseu kullanarak bölünecek kadar büyümeniz gerekmektedir. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta; oyuna ilk başladığınızda, üzerinde nick bulunmayan hücreleri yenmeye çalışmaktır.

Bu hücreleri yenmeye çalışırken üzerinde bulunan kendinizden büyük rakiplerinize yem olmamaya dikkat etmelisiniz. Bu isimsiz hücreleri yendikten sonra, yeterli büyüklüğe ulaştığınız zaman, klavyenin space tuşu ile bölebilirsiniz yahut klavyenizin W tuşu ile rakiplerinize parça gönderebilirsiniz. Bu sayede başarılı bir oyuncu olabilirsiniz tüm bunlar gerçekleştikten sonra, yeterli bir büyüklüğe ulaştıysanız, üzerinde isim yazan rakiplerinizi yenmeye hazırsınız demektir. Böylece aslında çok kolay bir mantığa sahip olan, fakat oynandığında oldukça zor olduğu görülen oyunda başarılı olabilirsiniz.

Başarı elde etmenizi sağlayacak bir diğer yöntem de, bireysel savaşmak yerine grup halinde savaşmayı tercih etmenizdir. Böylece  Agario ’da yardımlaşarak daha da güçlü olma şansı elde edebilirsiniz.
Dilerseniz mobil cihazlarınızdan isterseniz de bilgisayarınızdan bu oyunu oynama şansınızın olması da oldukça güzeldir. Böylece bir arkadaşınızı beklerken sıkılmak yerine, Agar.io Game ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Siz de hemen Agario ‘i mobil cihazınızda indirerek bu eğlenceli dünyanın kapılarını açın ve dünyanın her yerinden insanlarla online olarak oyun oynama şansı yakalayın.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir