Ürün İnceleme 2 sene önce 0

HTC 10 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri

Telefon piyasasının en iyi firmalarından olan HTC 12 Nisan’da İstanbul ve diğer ülkelerde tanıtımını yapacağı olan One M10  3 farklı çeşitte geleceği hakkında duyumlar olduğu söyleniyor.

htc capon

Yukarıdaki resimde dikkatimiz en çok çeken model ilahiki en sağ taraftaki model olmuştur. HTC 10 Snapdragon 820 işlemcisini kullanacağı belirtiliyor. HTC 10 versiyonunda 4 GB ram ve ayırca 128 GB gibi yüksek bir alanda dahili hafıza olacak.Resimde diğer modellere baktığımız zaman sol taraftaki modelde 3 GB RAM ve ayrıca 16 GB Ram’e sahip olduğunu görmekteyiz.Fakat HTC 10 hakkındaki duyurulara göre 5.1 inç büyüklüğündeki bir ekrana,Snapdragon 820 işlemcisine,3GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahip olacağı söylenmektedir.Ayrıca 12 MP değerinde  arka kameraya sahip olacak batarya gücü ise 3000 mAh değerinde olacağı belirtiliyor.

htc-10-cikis-tarihi-belli-oldu

12 Nisan’da tanıtımı yapılacak olan HTC 10 iki farklı modelde olacağı görüşündeyim.Diğer model ise HTC 10s olacağını fikrindeyim. Asıl HTC 10’nun yaklaşık 750 dolar civarında piyasaya ilk girişini yapacağı düşüncesindeyim.Şuan pek kesin bir bilgi veremeyiz tanıtım yapıldıktan sonra siz değerli okuyuculara en detaylı bilgileri sizlere sunacağız.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir