Sosyal Medya 3 sene önce 2

Instagram Etkileşimini %470 Artıran Uygulama

Growsta uygulaması ile Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’ı kontrol etmek artık çok daha kolay. Detaylar haberimizde.

Aylık 300 milyondan fazla olan Instagram uygulamasında bazen hoşumuza gitmeyen özellikler ya da kısıtlamalar olabiliyor. Bunlardan biride mobil dışında Instagram‘a fotoğraf yükleyememek ya da tam anlamıyla kontrol edememek. İşte geliştirilen Growsta uygulaması ile artık Instagram fotoğraflarımızı masaüstünden zamanlayıp Instagram hesabımızı kontrol edebileceğiz.

Birden fazla Instagram hesabı yönetenler için hesaptan hesaba geçiş çilesine de bir son veren Growsta hesaplar arası geçiş yaparak kullanıcının giriş-çıkış şeklinde uğraşmaması için bunu da düşünmüş. Ayrıca yüzlerce fotoğrafı zamanlayabiliyorsunuz. Buna benzer bir içerik zamanlayıcısı gibi çalışmayan telefonunuza push notification gelmeden, sizi Instagram‘a tekrar yönlendirmeden paylaşımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Growsta İle Etkileşimlerde %470 Artış

Beta sürümü yeni biten Growsta uygulaması kullanıldığı andan itibaren etkileşimlerinde %470 artış olduğu gözlemlendi. Growsta uygulaması takipçi ya da beğeni toplayan-satan uygulamaların aksine bu uygulama ile organik takipçi ve beğeni kazandırmayı sağlayan seçenekleri ile kullanıcıları arasında güzel bir bağ oluşturmuş durumda.

Growsta son bir ayda 1000 aktif kullanıcıya ulaştı ve Growsta ilk bir hafta tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor.

{yonetici}

“Instagram Etkileşimini %470 Artıran Uygulama” üzerine 2 yorum

  1. Tevfik Aktunç dedi ki:

    Gerçekten çok iyi düşünülmüş, zaten bana çok mantıksız geliyordu neden bilgisayardan yüklenmiyor ki resimler? Veya videolar, adamlar iyi yapmışlar.. Ayrıca benim bir de dikkatimi şu çekti; instagram için aşırı derecede ek uygulamalar sunuluyor sanırım?

    1. Alican Kösedağ dedi ki:

      Evet evet, Instagram sürekli ek uygulamalar ile ayakta kalıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir