İOS 3 sene önce 2

iOS 9 Public Beta 3 Yayınlandı!

Apple, halka açık beta programlarını yayınlamaya devam ediyor. Apple, iOS 9 Public Beta 3 güncellemesini yayınladı. iOS 9 Public Beta 3 kurulum detayları haberimizin devamında. Lütfen takipte kalın 🙂

Apple, bu sene  yapılan WWDC 15 Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansında İOS 9 için açık beta (Public Beta) testlerinin Temmuz ayında başlanacağını bildirmişti. Yapılan etkinliğin ardından bir güncelleme yayınlayan Apple, neredeyse iki haftada bir güncelleme yaparak kullanıcılarının İOS 9’u aktif ve sorunsuz şekilde kullanmaları için çalışıyor.İOS 9 Beta 5 güncellemesini yayına veren Apple,  iOS 9 Public Beta 3’ü de yayınladı.

İOS 9 beta yüklü İphone,İpad ve İpod Touch kullanıcıları için Over-The-Air, OTA, olarak yayınlanan iOS 9 Public Beta 3 geliştiriciler için yayınlanmıştı. iOS 9 Public Beta yüklü iPhone, İOS 9 Beta 5’e benzer biçimde daha önceki beta güncellemelerin de yayınlanmayan HomeSharing‘i İOS 9 için kullanılabilir hale getirmek için çalışılıyor ve ilk betaya göre bir çok düzenleme yapılıyor.

iOS 9 Public Beta 3 Güncellemesi Nasıl Yüklenir?

Cihazınızda İOS 9 Public Beta yüklü ise, yapmanız gerekenler şunlar ;

Ayarlar “bölümünden “Genel” bölümüne giriş yapıyoruz. Genel bölümünün altında yer alan “Yazılım güncelleme” seçeneğine tıklıyoruz. Ardından telefonumuz güncellemeyi otomatik bularak öncelikle indirmek istiyor. “İndir” seçeneğine tıklayarak güncellemenin öncelikle indirilmesini bekliyoruz. Ardından cihazımıza indirilen yeni güncellemeyi “Şimdi yükle” seçeneğine basarak cihazımıza yüklenme işleminin bitmesini bekliyoruz.

Şimdi yükle” seçeneği aktif değilse muhtemelen cihazınızın %50’den az şarjı vardır ve şarja takılı değildir. %50’den az şarjı olan İphone’lar bu güncelleme işlemini yapmıyor ve “Şimdi yükle” seçeneği aktif olmuyor.

{yonetici}

“iOS 9 Public Beta 3 Yayınlandı!” üzerine 2 yorum

  1. Tevfik Aktunç dedi ki:

    Evimde Apple olan hiçbir şey yok, bir telefon almıştım 3 yıl oluyor sanırım General Mobile Discovery diye hâlen onu kullanıyorum. Aslında iyi telefon ama arada güncelleme yaparken “yeterli hafıza yok” diyor. Ben 4-5 yıl kullanırım telefonu en az, 2 yıl falan daha kullanırsam Discoveryden sonra bir Apple almayı düşünüyorum.

    1. Alican Kösedağ dedi ki:

      Samsung telefonumu yeni değiştirdim ve iPhone cihaza geçtim. Samsung’tan kat kat üstün olduğunu söyleyebilirim. Gözlemim budur 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir