İOS 3 sene önce 0

İşte iOS 9’un Çıkacağı Tarih!

Apple İphone 6S etkniliğinde İOS 9’un çıkacağı tarihi açıkladı. İşte İOS 9’un çıkacağı tarih ve güncellemeyi alacak olan iPhone ve iPad modelleri!

İOS bir önceki WWDC  etkinliğinde geliştiriciler için İOS 9 güncellemesini açıklamıştı.  Geliştiriciler için İOS 9 Public Beta sürümlerini yayınlayan Apple, daha sonrasında da halka açık beta sürümlerini yayınlamaya başladı. Son beta sürümleri ile kalıcı hale gelen İOS 9’un çıkış tarihi belirlendi.

İOS 9‘un çıkış tarihi olarak 16 Eylül 2015 tarihi belirlendi. İOS 9 akşam saatlerinde desteklenen iPhone ve iPad modellerine gelecek. 2011 yılında satışa sunulan iPhone 4S modellerine bile gelecek.

İşte iOS 9 alacak iPhone ve iPad modelleri

iOS 9 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6,iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod touch 5 alacak. iOS 9 güncellemesi aynı gün belirtilen tüm ilgili cihazlara gelecek.

iOS 9 nasıl yüklenir?

iOS 9 yayınlandığı zaman; Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden iPhone ve iPad cihazlarınızı güncelleyebilirsiniz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir