Genel 2 sene önce 0

Kaçış Oyunları ve Korku Evleri

Kaçış oyunları ilk olarak Japonya’da ortaya çıkan geçmişi ise bilgisayar oyunlarına dayanan oyun alanlarıdır. İlk olarak bilgisayar içerisinde yayılan kaçış oyunları sonrasında fazlasıyla oyuncu kitlesi yakalamış, yüzlerce odadan kaçış, korku evi ve evden kaçış oyunu adında oyunlar ortaya çıkmıştır. Sektörün potansiyelini gören yatırımcılar ise yakın zaman içerisinde bu oyunları gerçeküstü kaçış deneyimine çevirmek için çalışmalara başlamıştır. İlk kez Japonya’da oynanmaya başlayan oyun alanlarının açılışı sonrasında Çin, Singapur gibi ülkelerde devam etmiştir.

Evden kaçış oyunu ve korku evi

Son 2 yıldır ise Türkiye içerisinde faaliye geçen evden kaçış oyunu alanları fazlasıyla gelişim göstermiş ve sektör ciddi yatırımlar almıştır, şuan bakıldığında sektördeki kaçış oyunları ve korku evi sayısı 350 oyun evini aşmış bulunmaktadır. Sizde bu sektörde eğlenmek için yer almayı düşünüyorsanız ve İstanbul‘un avrupa yakasında ikamet ediyorsanız, Beyoğlu İstiklal caddesi üzerinde bulunan Akıl Oyunları Kulübü tam size göre olacaktır, içerisinde bulunan kaçış oyunları itibarıyla kaliteli hizmet sunan kulüp, 2 adet korku evi oyunu olan Ceset Mezarlık, Ceset Morg ile sizlere korku dolu anlar yaşatırken ustalıkla hazırlanmış şifre ve bulmacalarla da eğlenceli dakikalar yaşatmakta.

Akıl Oyunları Kulübü, bulmaca ağırlıklı oyunları olan Gizemli Piramit Memphis’in tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için internet sitesi : http://www.akiloyunlarikulubu.com/

 

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir