Sosyal Medya 3 sene önce 0

Kim Kardashian İstedi Twitter Yapıyor

Kim Kardashian, Twitter’ın kurucularından Jack Dorsey’e tweet atarak Tweet düzenleme özelliğinin gelmesini istedi. @Jack Kim Kardashian’ın isteğini kırmayarak bu özelliği getirecek. Tweet düzenleme özelliği yakında aktif olabilir.

Sosyal medya hesaplarımızda kimi zaman gönderi paylaşırken ya da tweet atarken yazım yanlışları yapılabiliyor. Bunu göz ardı etmeyen Facebook geçmiş zamanda gönderi düzenleme özelliğini aktif ederek kullanıcıların derdine ilaç olmuştu. Facebook’tan sonra Twitter’dan da beklenen bu özellik yakında aktif olacağa benziyor.

Uzun süredir bu konu hakkında açıklama yapmayan Twitter’ın bu sessizliğini Kim Kardashian bozdu. Kim Kardashian Twitter‘ın kurucularından olan Jack Dorse‘ye tweet atarak tweet düzenleme özelliğini istedi. @jack bu isteğe kısa bir süre sonra; çok güzel fikir, biz her zaman daha hızlı ve kolay hale getirmenin yollarını arıyoruz şeklinde cevap verdi.
twitter

Bu tarz istekler bir çok kullanıcı tarafından yapılıyor ancak Apple‘dan sonra Twitter‘ın da bir ünlünün isteğini geri çevirmemesi çok ironik.

Bakalım Twitter Kim Kardashian‘ın isteğini uygulayacak mı ?

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir