Mobil Uygulamalar 2 sene önce 0

Kızlar Buralardan Sevgili Arıyorlar

Tüm okurlarımızın bildiği gibi çöpçatanlık siteleri ülkemizde çok büyük bir öneme sahip, peki ülkemizde çok popüler olarak kullanılan çöpçatanlık uygulamaları ya da siteleri hangileri, beraber inceleyelim.

Bir zamanların popüler çöpçatanlık siteleri, “Yonca, MSN, ICQ” ve diğer çeşitli siteler tarih oldu, fakat bu engel mi ? tabi ki değil, mobil uygulamalar ile çöpçatanlık ülkemiz dahil tüm Dünya’da devam ediyor.

Çöpçatanlık uygulamalarına göz attığımızda hemen hemen hepsi farklı özellikler ile karşımıza çıkıyor, bazı uygulamalar yüz tipine göre eşleşmeler, bazı uygulamalar yaşanılan bölgeye göre, kimi uygulamalar ise ilgi alanlarına göre eşleşmeler sağlayarak insanların birbirlerini bulmasını, ulaşmasını sağlıyor.  Ülkemizde de bazı popüler uygulamalar mevcut, peki  ülkemizdeki gençlerin popüler olarak kullandığı uygulamalar hangileri, hep birlikte görelim.

En Popüler Olarak Kullanılan Uygulama Instamessage !

Çöpçatanlık sitelerinin kullanımı hakkında ülkemizde bir anket gerçekleştirildi. Bu ankete 4,839‘u kadın, 6.486‘sı erkek olmak üzere toplam olarak 11.325 kişi katıldı.

Anket sonuçlarına baktığımızda ilk sırayı %37 gibi bir oranla Instamessage, ikinci sırada %24’lük oranla Badoo, üçüncü sırayı ise %18 ile Tinder almış durumda. Daha da alt tabakada Lovoo, OkCupid, Skout ve Happn gibi uygulamalar var.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir