Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

Lazer epilasyon erkekler için buz lazeri sunuyor

Lazer epilasyon kadın ve erkekler için artık sıklıkla yapılan ama daha çok ergenlik döneminin geçilmesi beklenen bir uygulamadır. Lazer epilasyon için gelişimini tamamlamış vekıllarından rahatsız olan kadın ve erkekler için gerek belirli vücut bölgeleri ya da komple vücut bölgeleri için sonuç almak için buz lazer uygulamasını tercih edebilirsiniz. Lazer epilasyon uygulaması için erkekler oldukça fazla talep göstermekte ve birçok bölgeleri için en başarılı sonuçlar alınacak ve artık erkeklerde bakımlı olmanın farkını yaşamış olacaklar.

Erkek göğüs lazer epilasyon ile istenmeyen o göğüs kılları yok olacak ve özellikle erkekler yaz aylarında çok daharahate erek konforlu bir yaşam geçirmiş olacaklar. Dolayısı ile de sizlerde gerek göğüs bölgeniz için, gerek diğer kısımlarınız için artık Soprano ıce cihazı ile buz lazer farkını yaşayacak ve ortalama olarak 6 seans ile 8 seans aralığında başarılı bir sistem ile bu kıllar yok oluyor olacak. Erkek göğüs lazer epilasyon uygulaması için kişilerin 18 yaş olması gerekmektedir. Bunun nedeni ise kıllar daha genç kişilerde henüz gelişmediği için yeni yeni çıkmaya başlamakta ve tedavi sonrası ise gelişim devam edebileceğinden kıllar yeniden kendini göstermeye başlamaktadır. Erkek göğüs lazer epilasyon uygulamasında eksi 3 dereceye inen sistem sayesinde artık acı hissedilmeyecek ve buz lazer farkı burada devreye girerek sizlere konfor sağlıyor olacak.

Erkeklerde lazer epilasyon içinde yapılacak olan ortalama 15 dakikalık bir seans süresi olacaktır. Ortalama olarak verilen bu süreçte buz lazer uygulaması sayesinde soğutma başlıkları devreye girecek ve canınız acımadan tedavi sona eriyor olacak. Erkeklerde lazer epilasyon sadece göğüs bölgesi için değil aynı zamanda sırt bölgesi içinde çok fazla talep görmektedir. Erkeklerde lazer epilasyon tekniği genel olarak aynı şekilde yapılmakta ve Soprano Ice cihazı ile Buz Lazer uygulaması uygulanmaktadır. Bu sebeple uygulama yaptırırken cihazların Soprano ıce cihazı olduğuna mutlaka dikkat ediniz ve taklitlerinden uzak durunuz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir