Mobil 3 sene önce 0

LG Yeni Modelini Piyasaya Sürdü

LG serinin devamı olan G4 modelini piyasaya sürdü. Serinin diğer telefonları gibi fiyat – performans ve kalitesiyle dikkat çeken G4 tamamen el işçiliği olan deri kapak seçeneğiyle beğenilerinize sunuldu.

Ekranıyla da dikkat çeken G4 , G3 modeliyle aynı boyutta yani 5.5 inç ekrana sahip. Zengin görüntü sunan ve 2k çözünürlüğünde olan ekran G4’ü tercih etmenizde önemli bir sebep haline geliyor. Aynı zamanda 16 megapixel kamerasıyla da gün ışığında harika fotoğraflar çekmenize olanak veriyor. Kamerasına eklenen manuel çekim modu ise fotoğrafla ilgilenenlerin hoşuna gidecektir.

LG G4 3 GB Ram ve 32 GB hafıza ile karşınıza çıkacak. Ayrıca 128 Gb kadar arttırılabilir hafıza desteği de mevcut. Batarya ömrü ve şarj süresinde de büyük yeniliklerle gelen G4 3000 mAh bataryaya sahip.LG , G3 modelinde gösterdiği ses performansını G4 modelinde de gösteriyor.

LG G4 modelinde yaptığı değişimlerden biri de kapak tasarımıdır. Çeşitli renklerde deri , seramik ve metal kapaklardan size uygun olanını seçebilmeniz mümkündür.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir