Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

Monster High Oyunları Oyna, Mastır Hay Oyunları

Monster High Oyunları Oyna

Monster high oyunları, Türkçesi mastır hay olan ünlü canavarların havalı çocuklarının okulundaki maceralara katılmaya hazır mısınız? Çocuklara yönelik fantastik online oyunlar ve çocuklara yönelik muhteşem eğlenceli oyunlar. Monster High Öğrencileriyle tanış ve muhteşem kişilikleri hakkında daha çok şey öğren. Online Monster High oyunları oyna ve çocuklara yönelik ücretsiz oyunları oynayarak eğlen.

Monster High Bebeklerinden bazıları;

Draculaura

Dracula’nın kızıdır. 1599 yaşındadır (1600. yaşına girdiği zamanın olduğu bir doğum günü partisi bölümü vardır.) Vejetaryendir bu yüzden sebze ve meyve tüketir. Siyah renklerini pembe tonlarıyla zenginleştirmeyi sever. Vampir olduğu için güneşten etkilenir bu yüzden yanında şemsiye taşır. Gülümsemeye ve arkadaşlarını cesaretlendirmeye bayılır. En sevdiği renk turuncudur. Cont Fabulous adında bir yarasası vardır ve ona küçük, şirin elbiseler giydirmeyi çok sever. En sevdiği ders Yaratıcı Yazın, en sevmediği ders ise Coğrafyadır. En iyi arkadaşları Frankie Stein ve Clawdeen Wolf’tur. Clawd Wolf ile çıkmaktadır.

Frankie Stein’in giysi giydirme oyunu başta olmak üzere pek çok oyunu sitede yer alıyor.

Frankie Stein

Frankenstein’ın kızıdır ve 15 günlüktür. Saçları siyah, beyazdır. Aynı Frankenstein gibi bazen dikişleri patlar ve uzuvları etrafa saçılır. Siyah ve beyaz çizgileri çok sever. Tarih dersini çok sever. Henüz 15 günlük olduğu için sevdiği yemeği seçmeden önce hepsini denemek ister ve sabahları babasının (Frankenstein) yaşıyor diye bağırmasından hiç hoşlanmaz. Islanınca çeker,elektrik verir ve acayip sözler söyler bu yüzden yüzme dersini sevmez. Herkesle iyi anlaşır ama en iyi arkadaşları Clawdeen Wolf, Draculaura, Jackson Jekyll ve Holt Hyde’dir. Duyguları değiştiğinde yani aşık olduğunda, üzüldüğünde, utandığında, kızdığında fazlasıyla elektrik saçar. Watzit adında tüm hayvanların kombinasyonu olan ve köpeği andıran bir evcil hayvanı vardır.

Clawdeen Wolf ile macera dolu oyunlar sizi bekliyor. Sevimli canavarımızın elbise giydirme oyunları, monster high makyaj oyunları ve diğer oyunlarını bedava oynayabilirsiniz.

Clawdeen Wolf

Kurtadam’ın kızıdır ve 15 yaşındadır. Kahverengi saçlıdır. Tam bir moda tutkunudur. En sevdiği renk altın sarısıdır(Cleo De Nile ile anlaştığı tek konu). Az pişmiş bifteği sever. Cleo de Nile azılı düşmanıdır. Kardeşlerinle aynı okulda olmaktan hoşlanmaz ve kız kardeşinin onun giysilerini izinsiz almasından da hoşlanmaz. Alışverişe bayılır. Crescent adında bir kedisi vardır. Ekonomi dersini çok sever. Beden Eğitiminden nefret eder çünkü derse platform topuklu ayakkabılarla girmesine izin verilmediği gibi terleyince saçlarıda bozuluyor ve bundan fazlasıyla nefret ediyor. Frankie Stein ve Draculaura en iyi arkadaşlarıdır.cleo ise vazgeçilmez arkadaşıdır

Cleo De Nila’nın makyaj ve kıyafetlerini giydirmeye hazır mısınız? monster high giydirme oyunları kategorisinde mastır hay okulunun havalı kızlarını giydirerek onları eğlendirebilirsiniz.

Cleo de Nile

Mumya’nın kızıdır ve aşağı yukarı 5,842 yaşındadır. Kendini beğenmiştir. Ablası Nefera de Nile’dır ve ablası ondan kat mı kat bencil kendini beğenmiş ve de kötüdür. Mumya olmasına rağmen karanlıktan korkar. Okuldan popilerdir. En sevdiği renk altın sarısıdır. Üzümü çok sever. Birinin ona itaat etmeyi reddetmesinden nefret eder. Clawdeen Wolf ve Melody Carver azılı düşmanlarıdır. Monster High’ın ponpon kızlarının kaptanıdır. Hissette adında bir kobra yılanı vardır.Bu yılan Deuce Gorgon’un annesinin ilk saç telidir. Ghoulia Yelps en iyi arkadaşıdır. Deuce Gorgon ile çıkıyordur. En sevdiği ders geometridir(özellikle piramitler ve üçgenler konunun içindeyse). Tarihten nefret eder çünkü herşeyi görmüştür.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir