Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

Muhasebe Yazılımı Firmanıza Düzen Getirir!

Günümüzde ticaret ile uğraşan firmalar iş hacimlerini ve bütçelerini takip etmek için bilgisayar ortamına geçmektedir. Özellikle iş yükünün çok olduğu muhasebe konularında başarılı muhasebe yazılımı seçimi sizin en büyük yardımcınızın seçimi olacaktır.

Dünya genelinde yeni bir sektör olarak gelişen muhasebe programları birçok firmanın en küçük ölçekten en büyük ölçeğe kadar bütün muhasebe işlemlerini düzenleyecek kapasitede olmaktadır. Şirket sahipleri şirketlerinin daha düzenli bir şekilde yönetimini yapmak için bu tür programları seçerken kendilerine hitap eden yazılımları seçmeleri gerekmektedir.

Bilgisayar ortamına geçmeyi düşünen birçok firma ilk olarak kasa programı olarak bilinen birinci adım yazılımlar ile başlamaktadır. Fenesoft muhasebe yazılımı ile ilk adımı ve sonrası için tamamen kişiselleştirilebilir modüllerden oluştuğundan rakiplerine göre daha uygun fiyatlar ile ihtiyacınız olacak kadarı kullandırmaktadır.

Ticari programlar birçok farklı özelliği bulundurduğundan ilk adımı atacak firmaların seçecekleri yazılımın aşağıdaki özellikleri bulundurmasına dikkat etmesi gerekmektedir.

  • Detaylı kasa raporlarının oluşturulması (Giriş-çıkış ,devir ve günlük raporlama gibi)
  • Geçmişe dönük işlem hacimleri ve belirlenen tarihleri raporlandırma imkanı
  • Farklı para birimleri ile işlem yapabilme
  • Sınırsız müşteri ve cari hesap oluşturabilme
  • Farklı kasa oluşturabilme( Farklı işletmelerinize ayrı kasalar oluşturup tek bütçeden yönetebilme gibi)

Fenesoft yazılımı ile bilgisayar muhasebe ortamına geçmek isteyen şirketlere kolay kullanım ara yüzü ile muhasebe yüklerini hafifletmeye yardımcı oluyoruz. Bilgisayar muhasebe yazılımları sayesinde şirketinizin bütçesini çok kolay düzenleyebilirsiniz. Yazılımların deneme sürümlerini iş bilgisayarlarınıza yüklemek için http://www.fenesoft.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir