Oyun Dünyası 2 sene önce 1

Pokemon Go Güncellendi!

Zaman geçtikçe popüleritesi kaybeden oyunlara karşı popüleritesini daha da arttıran Pokemon GO, IOS ve Android platformları için uygulamasını yeni özellikler ile güncelledi. Bu güncelleme ile gelen yeni özellikler haberimizin devamında.

Milyolarca Pokemon Go tutkunlarını sokaklara döken Pokemon Go için oynanmaya başlandığı ilk günden itibaren unutulur daha da oynanmaz gibi sözler sarfediliyordu. Ancak Pokemon Go hem gelirini hem de oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor. Bu rağbeti boş çevirmek istemeyen oyun geliştiricisi Niantic oyuncuların isteklerini dinleyerek yeni güncellemeler ile oyunu daha iyi hale getirmek için tüm yolları denemeye başlamıştı.

Server sorunları ile kullanıcıların çok fazla canını sıkan Pokemon Go, yeni güncelleme ile bu tür sorunlardan arınmışa benziyor. IOS’ta sürüm 1.3.0‘a Android’de ise sürüm 0.33‘e yükseltilen Pokemon GO, yeni sürümleri ile oyuncuların büyük beğenisini topladı.pokemon-go

Pokemon GO Güncellemesi ile Neler Geldi?

Pokemon GO eğitmenleri için herhangi bir araç ile gitmediklerini soran yeni bir özellik eklendi.

CurveBall‘ın atış doğruluğu ve düzgünlüğü arttırıldı.

-Deneyim puanlarında kazanılan bonus hataları düzeltildi.

-Başarılarımda ki simgeler düzeltildi.

-Pokemon Go eğitmenleri için bir kereliğine nickname değiştirebilme özelliği eklendi.

Batarya Tasarruf modu tekrar aktif duruma getirildi.

Candela, Blanche ve Spark gibi takım liderlerine yeni görseller eklendi.

-Küçük metin düzeltmeleri yapıldı.

-Yakındaki Pokemon’lar özelliği için şuan bazı yeni özellikler test ediliyor.Bu gelecek özellikler için arayüz iyileştirmesi yapıldı.

Bu güncellemeler yapıldı yapılmasına ama henüz ülkemizde resmi olarak kullanıcılara sunulmayan Pokemon Go’yu indirmek için IOS‘ta bölge değişikliği Android‘te ise APK olarak indirmeniz gerekmektedir.

Android İçin Pokemon Go indir

IOS için Pokemon Go indir

{yonetici}

“Pokemon Go Güncellendi!” üzerine 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir