Genel 2 sene önce 0

Rahatlığı Sevenlere Sneaker Ayakkabı

Günlük ve spor kıyafetlerde oldukça rahat etmenizi sağlayan özel bir model. Sneaker ayakkabı rahat kesimiyle ayağı yormaz. Yürüyüşlerde de rahat olmanız için tasarlanmıştır. Özellikle çok ayakta duranların tercihi. Tüm renk tonları bu tarz ayakkabılarda mevcut. Kalın alt yapısı ile ayaklar şişmez ve her zaman sağlıklı olmanızı sağlar.

Sneaker Modellerinde Yeni Renkler

Çok yüksek topuklar özellikle ayakların zamanla yıpranmasını sağlar. Sneaker ayakkabı modelinin en büyük özelliği günün her saatinde giyilebilmesi. Desenli ve düz modellerin yanı sıra canlı renkler bu sezon çok moda. Mevsimlik giyilen ve kullanışlı olmasıyla bilinen güzel bir model.

Güzel desenler ve oldukça şık tasarımlar. http://www.incideri.com/kadin-sneaker-ayakkabi-modelleri spor görünümü veren özel yapısının yanı sıra günlük kıyafetlerinizde de giyeceğiniz çok çeşitli modeller. Bağcıklı, fiyonk modelli, desenli sneakerlarla her zaman her yerde şık olma vakti. Süet modellerin yanı sıra deri ve süet karışımı da bu yıl çok moda. Kalın ya da ince tabanlı modellerle her zaman rahatlığı hissedin.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir