Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

Saatlerin anlamı sandığınızdan çok şey ifade ediyor olabilir

Merhaba saygıdeğer okurlarımız, bugün sizlere teknoloji konularından uzakta birkaç konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak konulardan bahsedeceğiz. Detaylar yazımızın devamında.

Akrep ve yelkovan üst üste geldiğinde saatler bize bir şeyler anlatmak istiyor diye hepimiz kuşkusuz düşünüyoruzdur. Hatta çoğu kez Google arama motorunda saatler anlamı devamını şeklinde aramalar yaparak istediğimiz sonuçlara ulaşmaya çalışmışızdır.

Bazı saatlere öyle bir anlam yükleniyor ki kiminde kişinin kendisini çok sevdiğini kimi saatlerde ise aldattığını bile düşünür oluyoruz. Örneğin saat 1616 anlamını ifade eden yazıyı bu linkten okuyarak saatlerin anlamlarını öğrenebilirsiniz.

Saat 16.16’yı gösterdiğinde bizi arkadaşlarına anlatıyor diye düşünüyor kimilerimiz. Peki saat 15.15 olduğunda ne olacak hiç merak etmiyor musunuz?  Bunun gibi birçok saat bildiğiniz gibi mevcut ve hepsinin tek tek anlamları mevcut.  Bunlardan biri de saat 14.14’dür. 1414 anlamına buradan bakabilirsiniz. Bu olayların tümü uzaydaki dünyadaki gezegenlerin hareketlerine bağlı olarak değişmekte ve bilimsel açıklaması da bu yönde yapılmaktadır. Örneğin bu gibi şeylere takıntılı olan insanlar muhtemelen burçlar ile de çok ilgilidir. Gezegen hareketlerini inceler ve buna göre yaşamını sürdürmeye çalışır ve gezegenlerinde hayatımıza yön verdiğini kesinlikle hayatımızın gezegenlerin hareketlerine göre değişim gösterdiğini savunur.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir