Ürün İnceleme 2 sene önce 0

SAMSUNG BUZDOLABI MODELLERİ

            Besinlerimizin ilk günkü tazeliği ile saklayabilmek için mutfakların ayrılmaz cihazı olan buzdolapları farklı özellikleri ve kullanılan özel teknolojileri ile de çok daha işlevsel özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Samsung buzdolabı modelleri özel tasarımları farklı işlevsellikleri ile tüketicinin en çok talep ettiği markalar arasında yer almaktadır. Çift kapılı modeller son dönemlerde ilgi görmeye başladı. Gardırop tipi olan bu modeller mutfaklardaki kalabalıkları çok daha pratik bir şekilde toplayabilmektedir. Ön kısmında bulunan soğuk su bölmesi ve buz doldurma özelliği de bunaltıcı yaz aylarında oldukça önemli olmaktadır.

Tek bir ürün ile pek çok görevi bir arada kullanabilme imkânı sunan bu modellerde açılan kapağın ön kısmında çekmeceler bulunmakta ve besinlerin çok pratik bir şekilde yerleştirilebilmesi sağlanmaktadır. Bu tür Samsung buzdolabı modellerinde net hacim 765 litre kapasiteyi görebiliyor. Daha standart özelliklerdeki modellerde ise çift kapılı olarak kullanımlar söz konusudur. Üstte ya da altta olabilen NoFrost özelliğine sahip dondurucu kısımlarının yanında toplam hacim 347 litre olabiliyor. Siyah renklerde son dönemlerde dikkat çekmekte ve gri renkler en çok talep görenler arasında yer almaktadır.

Raf kısımları temperli camdan üretilmekte ve Led aydınlatma sisteminin yanında kapak cebi, raf sayısı ve yumurta bölmesi gibi özelliklerde standart olarak bulunmaktadır. Bu alanda seçimler yapabilmek ve uygun ödeme şartları bulabilmek için http://www.bizdeuygun.com/samsung-buzdolabi adresini ziyaret edebilirsiniz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir