Teknoloji Haberleri 2 sene önce 1

SanDisk USB Type C Flash Belleğini Tanıttı

SanDisk, MWC 2016 tanıtımı kapsamında USB Type-C standartını kullanan yeni flash belleği ile birlikte 4K çekimler için ultra hızlı 128 GB microSD kartını duyurdu, yenilikler ile karşımıza çıkan SanDisk adından çok söz ettireceğe benziyor. Detaylar haberimizde.

sandisk-usb-type-c-flash-bellek

MWC 2016 tanıtımları kapsamında yeni ürünler hız kesmeden görücüye çıkartılmaya devam ediyor. En yeni ürünlerden olan SanDisk  flash belleği görücüye çıktı. Hem de USB Typestandartı hemde yüksek perfonmansıyla tüm dikkatleri üzerine çeken 128 GB Extreme PROmicroSD kartını tanıttı.

SanDisk Extreme Pro 64 ve 128 GB kapasitesi bulunan saniyede 275 MB transfer hızıyla özellikle 4K içerikler için ideal bir çizgide yapılmış.

Önümüzdeki aylarda satışa sunulacak bu ürün fiyat olarak  64 GB için 179 dolar, 128 GB için ise 299 dolar olarak belirlenmiş durumda.

SanDisk’in duyurduğu diğer ürün USB TypeC standartını kullanan flash bellek saniyede 150 MB veri transferi yapabiliyor. 16, 32, 64 ve128 GB kapasitelerinin bulunduğu ürünlerin fiyatları kapasitelerine göre 12 dolardan 49 dolara kadar değişiyor.

{yonetici}

“SanDisk USB Type C Flash Belleğini Tanıttı” üzerine 1 yorum

  1. Mert dedi ki:

    2 seneye kalmaz Android cihazların yeni amiral gemileri de USB-C Type olarak çıkacaktır ki çıkmalı çünkü ciddi anlamda yüksek hız olanağı sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir