Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

Şanlıurfa Hastaneleri Randevu Sistemleri

Hastanelerden randevu almak için hastanelerin numarasını bularak iletişim kurmanıza gerek kalmamıştır. İnternet üzerinden http://www.mhrsrandevu.gen.tr adresine girmeniz halinde, kolay bir şekilde randevunuzu alabilecek ve tedavinizi yaptırabileceksiniz. Randevu almak son zamanlarda oldukça önemli bir hale gelmeye başlamıştır. Almış olduğunuz randevu saatinde, hastanede olmanız halinde giriş işlemini yaptırdıktan sonra tedavinizi olabilecek ve hastanede sıra beklemeden işlemlerinizi halledebileceksiniz. Şanlıurfa ili gibi büyük ve nüfusun aşırı derecede kalabalık olduğu yerlerde bu işlemi yapmanız halinde, vakit açısından oldukça tasarruf edebileceksiniz. Çünkü hastaneye doğrudan giderseniz, çok sayıda kişi olacağından dolayı uzun bir süre sıra beklemek zorunda kalacaksınız.

Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine giderken mutlaka ama mutlaka randevunuzu alarak işlem yaptırmalısınız. Hastane yönetimi getirmiş olduğu prosedürle birlikte, hastalara sadece randevu almaları halinde yardımcı olmaktadır. Bunun dışında, Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine giden bireylerin tedavi işlemleri maalesef gerçekleşmemektedir. Şanlıurfa merkezde yer alan hastane, Hastaneler caddesinde bulunmaktadır. Randevu saatinizi çok iyi bir şekilde belirlemeli ve size verilmiş olan o saat içinde hastanede olmalısınız. Aksi halde, randevu sıranızın geçmesine bağlı olarak tekrardan randevu almanız gerekecektir. Doktorların bazı zamanlarda ameliyat günleri olduğundan dolayı, bu günleri de hastaneye giderek sormanız neredeyse imkânsızdır. İnternet sistemi üzerinden doktorların böyle günlerini daha rahat bir şekilde görebilecek ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde yaptırabileceksiniz.

Tedavinizi devam ettirme konusunda da mutlaka aynı doktora başvurmalısınız. Tedavinizi yarıda bırakarak başka bir doktora başvurmanız halinde, son derece yanlış bir işlem yaptığınızı dile getirebiliriz. Bilinçsiz hastalar randevu sisteminden bir haber olduklarından dolayı, işlerini halen eski usullere dayanarak gerçekleştirmektedirler. Randevu almak için sadece internet sitelerini kullanmanıza gerek yoktur. Sağlık Bakanlığının, randevu sistemi numarasını kullanarak da bu işlemi kısa bir süre içinde tamamlayabilirsiniz. 182 sayılı numara üzerinden yapacağınız bu işlemde çağrı merkezindeki yetkili ile yapacağınız görüşme sonrasında randevunuzu alabileceksiniz. Ancak yine burada da bir bekleme durumu söz konusu olduğundan dolayı, ilk olarak bu işlemi internet sitesinden yapmaya özen göstermelisiniz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir