Bilgisayar 3 sene önce 0

Siz Konuşun O Yazsın!

Türkçe dil paketi destekli Voicedocs uygulaması ile Windows bilgisayarlarınızda konuşmalarınızı yazıya aktarabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Voicedocs programı konuştuklarımızı yazıya aktaran yani bir nevi sesi yazıya çeviren bir program. Bu program ile parmaklarınızı yormadan konuştuklarınızı Windows bilgisayarınıza aktarmaya başlayabilirsiniz.

Dökümanları oluşturarak sizi yormak yerine bu şekilde daha hızlı bir seçenek sunan Voicedocs tamamen Türkçe dil destekli bir program. Voicedocs’u diğer sesi yazıya çeviren programlardan ayıran özellikleri mevcut ; Program sesinizi yazıya çevirdikten sonra tüm programlara aktarabiliyor, büyük harfleri ve noktalama işaretleri de otomatik olarak kendi ekliyor.

Peki Voicedocs Nasıl Kullanılır?

Windows bilgisayarlarda kullanılan Voicedocs programı ses algılama araçları olarak Android ve İOS‘u kullanıyor. Bu sebeple aynı zamanda telefonunuza da programı yüklemeniz gerekiyor. Bilgisayar ve telefonunuz arasında bağlantıyı sağlamak içinse bilgisayarda yüklü bulunan programın verdiği eşleştirme kodunu telefonunuza girmeniz gerekiyor.Bu eşleşmeden sonra telefona konuştuğunuz kelimeler yazıya dönüştürülerek bilgisayarınızda açık olan örneğin Microsoft Word‘e yazılıyor.

İnternet üzerinden çalışan bu program 30 günlük ücretsiz sürümü ile kullanılabiliyor.

Voicedocs indirmek için tıklayın.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir