Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

Sony Xperia Z3 Compact Özellikleri

Her geçen gün yenilenen teknoloji ile değişen dünyamızda en çok farklılaşan ise cep telefonları olarak karşımıza çıkıyor. Sony yenilenen ve gelişen teknolojik değişimler ışığından amiral gemisi telefonunu compact boyutlara sahip olan versiyonu Sony Xperia Z3 Compact ile çıkardı.

Sony Xperia Z3 Compact Telefon İncelemesi

Suya dayanıklı olma özelliği öncelikli olarak dilenen Sony Xperia Z3 Compact cep telefonu performanstan ödün vermeyen yapısı ile tüketicilerden tam not aldı. Son derece zarif bir tasarıma sahip olan cep telefonu suyun yanı sıra toza karşıda direnç gösteren bir yapıda üretildi.

Suyun içinde çekim yapmanıza imkân tanıyan Z3 Compact akıllı cep telefonu yaklaşık 1,5 metreye kadar dalış imkânı da sunuyor. Yüksek tanımlı video kaydı ve fotoğraf çekimleri yapmanızı sağlayan akıllı cep telefonu düşük ışık altında bile net görüntüler elde etmenizi sağlıyor.

Akıllı cep telefonu kullananların en büyük sorunlarından olan pil ömrü dercine son veren seri 2 güne kadar dayanabilen pil kapasitesi ile kullanıcıların beğenisini kazandı.

Dosya aktarımları, web de gezinmek gibi işlemleri son hızla gerçekleştirme imkânını sunan Sony Xperia Z3 Compact akıllı cep telefonu ile oyun oynamak da oldukça eğlenceli ve keyiflidir.

Sony devinin compact özelliğe sahip olan Z3 serisi ie ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak ve en uygun fiyat ile satın alabilmek için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/sony-xperia/z3-compact-p203996668 adresini tıklamanız yeterli.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir