Ürün İnceleme 2 sene önce 0

SONY Z2 Özellikleri

Günümüzde en çok tercih edilen telefon markalarından biri de Sony, ürettiği telefon modelleri ile insanların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Z serisinin en iyi telefonlarından biri olan sony z2 cep telefonu oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Telefonun en dikkat çeken özellikleri arasında su geçirmez özelliği bulunmaktadır. Teknolojinin son izlerini taşıyan cep telefonu güçlü bir performansa sahiptir. Kullanıcılarına üstün özellikler sunan cep telefonu dört çekirdekli işlemci ile oldukça hızlı bir performans göstermektedir.

Sony markasının yazılımları arasında en iyi performansa sahip bir telefon modeli olan sony z2 cep telefonu bir nevi tasarım harikasıdır. Telefonu diğer akıllı telefonlardan ayıran en önemli özelliklerden biri de kamera özellikleridir. Ön kamera 2,2 MP iken arka kamera özelliği 20,7 MP olarak karşımıza çıkmaktadır. Full HD video çekim kalitesine sahip olan cep telefonu sayesinde en güzel anlarınızı ölümsüz hale getirmeniz de mümkündür. Adeta fotoğraf makinesi görevi göre telefon üstün özellikleri insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır.

Telefonun dış özelliklerine göz attığımız da ise 5,2 inçlik bir ekran boyutu ile karşılaşmamış sağlanır. Görsel tasarım açısından oldukça simetrik bir görünüme sahip olan sony z2 163 gram ağırlığında 8,2 mm kalınlığında karşımıza çıkmaktadır. Telefonun kullanım ömrüne bakıldığında ise 3200 mAh pil kapasitesine sahip olduğu görülür. Böylece insanlara uzun süreli bir kullanım sağladıkları da görülür. Site üzerinden telefonun daha detaylı olarak incelemek adına http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/sony-xperia/z2-p170517213/ linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir