Genel 2 sene önce 0

SPOR CEKET KULLANIMLARI

Özellikle genç yaşlardaki bireyler giyim tarzlarına spor özelliklerdeki kıyafetleri tercih etmektedirler. Bu alanda yapılacak spor ceket kombinelerinde renk uyumu, tarzınıza yakışması ve kullanacağınız alana uyumlu olması gibi pek çok özelliğin bir arada bulunmasında faydalı olacaktır. En önemli konu başlığı bu kombini nerde kullanacağınız olacaktır. Günlük hayatta mı ya da ofis ortamında kullanmak istediğiniz spor kombinler için kullanılması gereken alana özel seçimler yapılmalıdır.

Lacivert bir spor ceket tercih edilmiş ise iç kısmında beyaz bir gömlek kullanılabilir. Ve kravat olarak kahve tonlarında seçimler yapılabilir. Altına ise yine kahverengi pantolon ve ayakkabı olarak ta lacivert seçimler yaparak uyumlu bir spor kombine elde etmiş olabilirsiniz. Eğer iş çıkışı bir davete katılmanız gerekiyorsa yeşil renkli bir papyon takarak takımın havasını anında lüks bir kullanıma çekebilirsiniz. Günlük kullanımlar için tercih edeceğiniz uyumlarda ise renkli ceketler kullanabilir ve içinde balıkçı yaka koyu renklerde trikolar tercih edebilirsiniz. Mevsim şartları sıcak ise triko yerine V yaka t-shirt ile de hoş bir kombine elde edebilirsiniz.

Beyaz ve gri renklerinde desenli bir ceketi içinde beyaz gömleği ve altın bordo pantolonu ile kombinleyebilirsiniz. Bunun yanında kırmızı renkli bir pantolonu ekose desenle bordo- yeşil renklerden oluşan bir ceketle tamamlayabilir ve gömlek olarak bir ton koyu renginde seçimler yapabilirsiniz. Bu alanda şık ve ekonomik Wessi seçimleri yapmak için http://www.wessi.com/erkek-ceket adresini ziyaret edebilirsiniz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir