Teknoloji Haberleri 2 sene önce 0

Teknolojiyi yakından Takip Edin!

Hızlı ilerleyen teknolojiyi takipte kalmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Özellikle yeni çıkan teknolojik aletler, gelişen teknolojik ürünler takibini de bir o kadar zor hale getiriyor. Aslında büyük bir havuz olan teknolojiyi tam anlamıyla ne kadar takip etmeye çalışsakta bu pek kolay değil. Kolay olmadığı gibi mümkün de olmayabilir. Fakat teknolojinin hangi birimi ile ilgilendiğinize göre iş değişir. Eğer tek veya bir kaç alanı ile ilgilenirseniz eminiz ki takip etmek kolaylaşır. Mesela teknolojiyi cep telefonları olarak düşünenler telefon sektörünü takip ederek bunu biraz da olsa kolaylaştırabilir. Tabi telefon sektörü de büyüyen bir çığ gibi neredeyse her gün yeni modeller çıkıyor.

Peki son günlerin en çok merak edilen konusunu siz de emrak etmişmiydiniz? Apple bugünlerde iki yeni modelini tanıtmaya hazırlanıyor. iPhone SE ve iphone 7 görücüye çıkmak için hazırlanıyor. iPhone SE modeli iphone 5 kasası ile görücüye çıkacak. Bu durum çok fazla eleştiri nedenine sebep olmuştu. Elde kalan parçaları değerlendirdiği yönünde söylentiler çıktı. Bu durum nedeniyle de iPhone SE’nin satışlarının çok iyi gitmesi beklenmiyor. Fakat büyük bir kitle iPhone 7 modelini merakla bekleniyor. İlk resimler Apple tarafından sunuldu. iPhone 6 kasası ile aynı şekilde tasarlanmış. Fakat anten bağlantısı olan çizgilerin telefondan kaldırılması pek hoş karşılanmadı. Bu da iPhone 7 satışlarını mutlak şekilde etkileyecektir.

Bu haberleri en hızlı şekilde öğrenmek istiyorsanız ve en son siz öğrenmek istemiyorsanız üsküdar ses haber sitesini takip edebilir, gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Sadece teknolojik gelişmeler değil, aynı zamanda gündeme dair bir çok gelişmelerin de yer aldığı söylenebilir.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir