Android 2 sene önce 0

Telefonum 4.5G Uyumlu mu?

Bu yazımızda siz kullanıcılarımız için son günlerin merak edilen konusu olan “Telefonum 4.5G uyumlu mu?” sorusuna cevap vereceğiz. Güncellenen listelerde telefonunuzun modelini görememiş olabilirsiniz, son şansınızı da bu uygulama ile deneyebilirsiniz. Detaylar haberimizde.

Tüm Avrupa ülkelerinde  adı 4G olarak anılan yeni nesil bağlantı teknolojisi ülkemizde çeşitli anlaşmazlıklardan dolayı 5G ye geçiş sürecini tanımladığı için ülkemizde 4.5G olarak anılıyor.

4.5G uyumlu mu uygulaması ne işe yarar?

Bu uygulama sayesinde güncellenen 4.5G uyumlu telefon modelleri listesinde kendi telefonunuzu göremeyip üzülmüş olabilirsiniz. Listeler hazırlanırken bir model unutulmuş eklenmemiş olabilir. Son bir kez daha şansınızı deneyebilirsiniz. Bu uygulama telefonunuzun 4G’ye mi  yoksa aynı zamanda 4.5G’ye de uyumlu mu olup olmadığını gösterir.  Aynı zamanda telefonunuz 4.5G’ye uyumluysa bağlantınızın erişebileceği maksimum hızı gösterir.

4.5G uyumlu mu uygulaması nasıl kullanılır?

  • Uygulamayı indirin ve telefonunuza kurun.
  • Uygulamayı yükledikten sonra çalıştırarak Başla seçeneğine basın.
  • Analiz tamamlandıktan sonra Devam Et butonuna tıklayın.
  • Çıkan ekranda telefonunuzun 4.5G uyumluluğunu öğrenin.
  • Son olarak eğer uyumluysa erişebileceğiniz maksimum hızı tespit edin ve kullanmaya 1 Nisan 2016’dan itibaren başlayın 🙂Uygulamaları buraya tıklayarak indirebilir cihazınıza yükleyebilirsiniz.
    4_5g_uyumluluk1

    4_5g_uyumluluk2

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir