Tanıtım&Sponsor 2 sene önce 0

Thermage CPT ile sıkılaşın, yana estetiği ile güzelleşin

Thermage CPT uygulaması oldukça merak edilen estetik müdahalelerden biridir. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki bu uygulama asla bir ameliyat ya da müdahale değildir. Oldukça kolay ve teknoloji yardımı ile yapılan ve cildinizin sıkılaşmasını sağlayan bir uygulama olarak sizlere sonuç verecektir. Thermage CPT uygulaması kadın ve erkeklerde uygulanabilir ve kişinin genç görünmesine katkı sağlayarak cildin sarkıklarını engelleyecek ve daha diri bir cilde kavuşulmasını sağlıyor olacak. Thermage CPT uygulamasının en çok öne çıkan ayrıcalığı ise kesinlikle tek seanslık bir uygulama olması olacak. Yani git gel yapmadan ve yan etkileri olmadan sizler bir tek seans sonrası cildinizin yenilendiğini, sıkılaştığına görebileceksiniz.

Yanak estetiği ise aslında kişiye daha güzel bir yüz ifadesi kazandırmak için yapılır. Bazı kişilerde aşırı zayıflık nedeni ile ya da yüz yapısı nedeni ile yanakların içe çöküklüğü oldukça fazla görünür. Bu durumlarda yanak bölgesine uygulana bir dolgu maddesi ile çözülür ve elmacık kemiği daha ön plana çıkarılarak gençlik ve doğallık ile güzellik ön plana çıkar. Yanak estetiği dolgu ile yapılmakta ama bazı durumlarda doktor implant takmak da isteyebilir. Bu kişinin durumu ile alakalı olacaktır. Doktor Leyla Arvas bu konuda her hastasını özellikle özel olarak muayene ediyor ve onun ihtiyaçlarını belirleyip en doğru tedavi yöntemini uyguluyor. Yanak estetiği uygulaması ortalama bir saat sürer ve acısız iz kalmayacak bir uygulama olarak başarılı sonuçlar verir.

Bayan estetik cerrah Doktor Leyla Arvas ile artık hem yanak estetiği, hem de cildin sıkılaşması çok daha kolay ve emin ellerde. Kadın olarak yine bir kadın doktoru arıyor ve bu şekilde kendimi daha rahat hissederim diyorsanız elbette karar sizin. Bayan estetik cerrah Leyle Arvas resmi web sitesinde birçok uygulamadan bahsediyor ve kısa bilgiler vererek daha bilinçli tercihler yapmanızı sağlıyor. Ayrıntıları ise kliniğinde karşılıklı olarak görüşebilirsiniz. Bayan estetik cerrah ile artık kendinizin sıkıntılarını bulun ve güzelleşmek için ilk adımları atmaya başlayın.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir