Oyun Dünyası 2 sene önce 0

Tüm zamanların, en iyi sitesi, agario.us hakkında bilgi!

Son aylarda adından oldukça söz ettiren doğru ya herkesin sevgisini kazanmış bir oyundur. Sadece tarayıcı yardımıyla oynanabilen oldukça basit bir mantıkla hareket eden Agar.io dünya genelinde hızlı yayılmaya devam etmektedir. Oyunun mantığını oldukça kolaydır. Agario ’nun amacı etrafta bulunan yemleri ve diğer oyuncuların hücrelerin yemektir. Oyunu bilgisayar ile oynayabileceğiniz gibi mobil cihazlar üzerinden de oynayabilirsiniz.
Oyunda nick olarak simge kullanmak istiyorsanız yapacağımız işlem oldukça kolay. Oyunundan ülkelere özel isimler kullanılabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken oyunu açtığınızda çıkan ilk bölüme, istediğiniz ülke kodunu girmenizdır ama şu unutulmamalıdır ki ülke kodları ülkelerin İngilizce işim isimleri şeklinde ayarlanmıştır yani

Türk Bayrağı İstiyorsanız bölümünü Türkiye yazmanız yeterlidir
Agario Oyunu Ne Zaman Piyasaya Çıktı Ve Nasıl Oynanır?
Agario oyunu ilk olarak 28 Nisan 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyun web tarayıcısı ve mobil platformlar üzerinden oynanan, iki boyutlu, kareli defter üzerinde tasarlanmış bir yapıdadır.
Son dönemlerde adını çok fazla duymaya başladığımız Agar io oyunu, grafik destekli konsol ve bilgisayar oyunlarının revaçta olduğu günlerde Web tabanlı olarak severek oynamaktadır.

Bilgisayar üzerinden karakteriniz yönetmek için mauseu kullanın, bölünebilecek kadar büyüdüğümüzde, karakterinizi bölmek için space tuşunu kullanın. Parça göndermek içinse W tuşunu kullanabilirsiniz. Büyüdükçe hareket etmeniz zor olacağı için, böldüğünüz parçaları rakiplerinize fırlata bilirsiniz. Oyunda level sistemi bulunmamaktadır, bu sebeple oyuna her yeni girişte nickiniz de karakteriniz de sıfırlamaktadır.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir