Mobil Uygulamalar 2 sene önce 0

WhatsApp’ta Belge Gönderimi

Merhaba sevgili okurlarımız. Bugün sizlere WhatsApp’ın yeni getirdiği bir özellik hakkında bilgilendirme yapacağız. WhatsAp, dün OTA üzerinden yayınladığı güncelleme ile artık kullanıcıların birbirine WhatsApp üzerinden belge gönderme seçeneğini aktif etti. Detaylar haberimizde.

whatsapp-1447656255

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, son zamanlarda yeni özelliklerini devreye sokmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda uygunsuz içerik gönderen kullanıcıların hesaplarını şikayetler üzerine tamamen kapatılabileceğini söyleyen WhatsApp yetkilileri, dün OTA üzerinden yayınladıkları bir güncelleme ile artık WhatsApp üzerinden kullanıcıların birbirine belge gönderme seçeneğini aktif etti.

WhatsApp’ın yaptığı bu güncelleme sonrasında Android ve IOS kullanıcıları birbirlerine pdf., doc. ve xlx. uzantılı dosyaları kolaylıkla gönderebilecek.

İphone için geçerli olan iCloud, OneDrive ve Dropbox depolama alanlarında yer alan dosyaları kullanıcılar seçerek gönderebilecek. iPhone’un kapalı bir sistem olmasından dolayı direkt olarak iPhone içindeki bir dosyayı kullanıcılar maalesef birbirlerine gönderemeyecekler.

whatsapp

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir